Odvoz odpadu – nechajte to na nás

16 Júl, 2014 | Autor: kearney | Pridané do Obchod a služby

Ste spoločnosť, ktorá pravidelne produkuje veľké množstvo odpadu? Alebo očakávate jednorazovú zvýšenú produkciu odpadu? Rozmýšľate nad tým ako vyriešiť ukladanie a odvoz takého množstva odpadu? Máme pre Vás riešenie. Spoločnosť RedLine’s, s.r.o. ponúka dopravu a prenájom veľkokapacitných kontajnerov. Stačí si u nás objednať prenájom kontajnerov a uviesť predpokladané množstvo vyprodukovaného odpadu a my Vám pristavíme kontajner. Dopravu a pristavenie kontajnera realizujeme pomocou vlastných vozidiel, čo nám dáva možnosť byť Vám k dispozícii vtedy, keď to potrebujete, počas pracovného týždňa, aj počas víkendov.

Ponúkneme a poradíme Vám ako postupovať s jednotlivými druhmi odpadov a čo všetko je pre Vás a Vaše podnikanie v tejto oblasti dôležité zabezpečiť. Našim cieľom je spokojnosť zákazníka, kvalita poskytovaných služieb, promptnosť a zbavenie Vás starostí s vecami, ktoré dokáže za Vás vybaviť niekto iný. Kolektív spoločnosti je tvorený z mladých a kreatívnych ľudí, ktorí majú teoretické vedomosti, ako aj praktické skúsenosti v oblasti odpadového hospodárstva.

Po naplnení kontajnerov, resp. po skončení doby prenájmu kontajnera zabezpečujeme ich odvoz vlastnými vozidlami. Odvoz odpadu a kontajnerov prebieha vďaka našim novým vozidlám rýchlo a jednoducho. Veľkokapacitné kontajnery sa pomocou štyroch reťazí pripevnia ku zdviháku nákladného auta. Potom je na rade zdvihák, ktorý ich premiestni na nákladné vozidlo, resp. z nákladného vozidla na zem. Po naložení kontajnera zdvihákom je auto pripravené na odvoz odpadu. Naše služby odvozu odpadu zahŕňajú odvoz ostatného odpadu kategorizovaného vo vyhláške Ministerstva životného prostredia 284/2001 Z.z. (okrem komunálneho odpadu). V oblasti nebezpečného odpadu poskytujeme služby externého bezpečnostného poradcu. Po odvoze kontajnerov naplnených zozbieraným ostatným odpadom zaisťujeme jeho zhodnotenie, alebo zneškodnenie, v závislosti od druhu odpadu. Niektoré druhy odpadu je možné pomerne ľahko recyklovať a znovu použiť.

Autor: kearney

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.