Děti chtějí Montessori školku

16 Júl, 2014 | Autor: efektivni | Pridané do Obchod a služby

Také stojíte před rozhodnutím, kam umístit vaše dítě před nástupem do školy? Je státní školka přeplněná a vaše dítě nebylo přijato? A co vyzkoušet kvalitní školku s prvky Montessori, kde se vaše děti nejen nebudou nudit, ale navíc získají kvalitní předškolní vzdělání?

Vyzkoušejte Montessori Kindergartern

Soukromá Montessori Kindergarten je ideálním řešením pro všechny rodiče, kteří řeší problém zvaný “nástup do práce a skloubení péče o dítě.” Díky individuálnímu přístupu ke každému dítěti mají rodiče jistotu, že o jejich dítě bude skutečně skvěle postaráno.

Co je to Montessori školka?

Montessori školka není zcela klasická školka, kde si děti pouze hrají. Tato soukromá školka pracuje dle principů M. Montessori – zakladatelky této metody, přičemž celý program školky je této pedagogice přizpůsoben. Při výuce se využívají speciální montesorri pomůcky, které dětem napomáhají dále se rozvíjet. Montessori pedagogika přihlíží na individuální stupeň vývoje každého dítěte, aby na základě toho mohla dále rozvíjet jeho dovednosti a schopnosti. Dítě se tak ve školce učí být samostatné.

Proč Kindergarten?

Pokud nehledáte pouze školku, kde se bude vaše dítě dále rozvíjet a bude se učit být samostatné, ale chcete, aby také již od malička znalo nějaký světový jazyk, pak je soukromá Montessori školka v Praze 4 – Hodkovičkách ideální volbou. Vaše dítě se zde bude učit nejen dle zcela jiné metody, ale navíc v německém či anglickém jazyce.

Autor: efektivni

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.