Na trh prichádza vylepšený ImagePoster – online tlač foto zážitkov

18 Január, 2014 | Autor: ImagePoster | Pridané do Obchod a služby

7 dôvodov ako ušetriť pri hľadní darčeku a dekorovaní interiéru : ImagePoster.eu je online tlač fotografií, vašich zážitkov a spomienok (napr. zo svadby) na plátno, hliníkovú dosku a iné exkluzívne materiály. Potešíte nimi ako darčekom, tak i dekoráciou do interiéru. Objednáte rýchlo, pohodlne a online.

 

V čom je ImagePoster odlišný, nový? A čo si pre vás prichystal?

Minimalizujeme ceny a rozširuje svoje portfólio. S ImagePosterom si vyberie každý.
Foto ako DARček: Potešte svojich príbuzných rodinným klenotom.

Originálny darček pre vašich rodičov, starých rodičov = foto detí, vnúčat, dôležité spomienky zo životných udalostí,  napr. na Foto na plátne, Foto tabuľke na stôl.
Pre partnerov je dôležitý jedinečný okamih (svadba, zásnuby), ktorý bol kľúčovým vo vašom živote. Vytlačte si moment zo svadby na akrylové sklo a stane sa tak hodnotnou súčasťou akéhokoľvek interiéru.

Viac informácií a zaujímavých dekorácií aj na Facebooku.

Foto ako DEKOR: súkromný, biznis, výstavný priestor  Zexkluzívnite si interiér vaším originálom na dekorovanie izieb, obývacích priestorov, ale i kancelárií, biznis priestorov. Napríklad na: Plátno poster, Foto tabuľke na stôl, Foto na plátne, Veľkoformátovom plátne a pod.

Zhmotnite vaše zážitky a dekorujte nimi interiér. Vašu originálnu fotografiu vytlačenú na ImagePoster produktoch môžete použiť ako darček pre vášho známeho, alebo aj ako dekoráciu.

GLAMOUR / MLADÝ DIZAJN / VÝSTAVA / EXKLUZÍVNY PRIESTOR.


Prečo zmeny? ImagePoster ako samostatný online print shop funguje od roku 2009. Po rokoch prichádza so zmenami, ktoré istého času nastavil na trhu a preto sa tvorcovia ImagePosteru rozhodli pre jeho inováciou, ktorá spočíva v niekoľkých krokoch.

Sústreďujeme pozornosť na:  Rozdiel FOTO a POSTER KVALITY vs. Konkurencia. Rozširujeme portfólio. Zväčšujeme rozmery foto a posterov na  životnú veľkosť. Minimalizujeme ceny.  Sústreďujeme sa na EKOlogické hľadisko produktov. Uvádzame už výsledné ceny produktov (aj s úchytmi – špecifikácie pri produktoch)

Autor: ImagePoster

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.