Aj budúca mamička môže zažiariť

19 Január, 2014 | Autor: trendysaty | Pridané do Obchod a služby

Poznáte ten pocit keď pod srdcom nosíte svoje najväčšie zlatíčko a svet je krásny až dovtedy kým si nemáte na seba obliecť niečo elegantné na nejakú spoločenskú akciu?

Vtedy sa začne panika a zhon, pretože vaše obľúbené šaty už nezapnete, druhé nie sú až také elegantné a ostatné vám vadia na rastúce bruško. Ako si potom vybrať tie správne šaty a vôbec kde ich zohnať?

Dnes sú obchody plné krásnych vecičiek pre budúce mamičky s rôznymi vtipnými obrázkami a sloganmi, ale len málokto ponúka šaty a oblečenie vhodné aj na svadbu a iné významné spoločenské akcie.

Ak už takýto obchod nájdete a rozhodnete sa kúpiť si šaty prípadne iné tehotenské oblečenie mali by ste uprednostniť predovšetkým veci vyrobené z bavlny, ktorá prepúšťa vzduch a zbytočne sa nepotíte. Taktiež by ste si mali zvoliť voľnejší strih, ktorý netlačí ani vás ani rastúce bruško.  Ak chcete svoje bruško zvýrazniť použite radšej možnosť cut-off, ktorú majú dnes viaceré šaty. Veľkou výhodou je tiež kúpiť si šaty/ blúzku , ktoré je vhodná aj pre dojčiace matky. Viaceré blúzky ponúkajú nielen eleganciu, ale aj zakomponovanú vložku na prsia. Nezabudnite sa oživiť pestrými farbami a vhodnými doplnkami.

Tak milé mamičky nezabudnite, že v každom štádiu tehotenstva môžete vyzerať krásne a neodolateľné.

 

Autor: trendysaty

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.