Trpíte častými vaginálnymi mykózami? Vyskúšajte nohavičky Nanosilver

17 Marec, 2014 | Autor: komfort | Pridané do Obchod a služby, Šport, Zdravie

Každá žena sa určite minimálne raz v živote stretla s problémom, o ktorom radšej taktne mlčí. Dôvody vzniku vaginálnej mykózy sú rôzne, ale príznaky sú v podstate rovnaké. Svrbenie a pálenie v okolí pošvy spojené s bielym výtokom. Riešením tohto problému sú naše nohavičky Nanosilver®, ktoré obsahujú nanočastice striebra. Striebro ma preukázateľné antibakteriálne a protiplesňové účinky a ničí celý rad baktérií, vrátane Chlamidiatrachomatis, či Candida albicans. Vlákno nanosilver® obsahuje striebro, ktoré zabraňuje rozkladu potu a tvorbe zápachu, takže navyše zabezpečuje nositeľkám aj požadovaný hygienický komfort.

Nohavičky majú pohodlné strihy – klasický alebo boxerkový a ponúkame ich v alternatíve CLASSIC , DAKAR (chladivé) alebo HIMALÁJE (termo).

Ak trpíte mykózami často, nohavičky Nanosilver® sú ideálnou a účinnou prevenciou v boji proti tomuto nepríjemnému ochoreniu. Každodenné použitie nielen zmierňuje príznaky už prebiehajúcej mykózy, ale dokáže eliminovať nástup ochorenia.

Viac o pozitívnych liečivých účinkoch prádla Nanosilver® nájdete na našej stránke, kde okrem dámskych nohavičiek ponúkame aj športové podprsenky, pánske boxerky, antibakteriálne ponožky pre rôzne príležitosti, dámske a pánske tričká a termo prádlo.

Všetky naše  produkty sú plne “funkčné”, dobre odvádzajú pot, eliminujú zápach a zabraňujú nadmernému poteniu. Výrobky nanosilver® sú samozrejme netoxické, nedráždivé a nevyvolávajú alergické reakcie. Sú teda vhodné tiež pre alergikov. Zároveň sú  dobre priedušné, pružné, pohodlné pri nosení a majú absorbčné schopnosti.

Výrobky Nanosilver® sú certifikované a testované nielen v certifikovaných skúšobniach, ale aj priamo v teréne. Recenzie na naše výrobky si môžete prečítať tu.

 

Autor: komfort

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 2. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.