Svadobný fotograf

28 Február, 2014 | Autor: fotografovanie | Pridané do Obchod a služby

My fotíme dušu, tvár, emócie. Fotografia detí nie je to len „holý” dokument, pre nás je to niečo viac…

Ceny Už od 39 EUR cenník

Galéria

 

Svadobný fotograf Orava. Fotenie svadieb na orave. Svadobný fotograf námestovo, trstenná, tvrdošín, dolný kubín, oravský podzámok.

Svadobný fotograf. Fotenie svadieb na celom Slovensku.

Hľadáte svadobného fotografa? Hľadáte profesionálneho fotografa, ktorý Vám zachytí túto slávnostnú udalosť, tak aby ste na každú svadobnú fotografiu spomínali s príjemným úsmevom na tvári? Dovoľte nám stať sa súčasťou Vášho slávnostného dňa, svadobný fotograf je tu len pre Vás.

Svadobný fotograf je dôležitou súčasťou celej svadby

Svadobný deň je pre všetkých zúčastnených vrátane fotografa veľmi náročnou udalosťou. Fotenie svadieb však býva zároveň spojené aj s množstvom zábavných momentov, ktoré sú súčasťou azda každej svadby, či hostiny. Počas svadby fotím tam, kde si to klient presne podľa žiadania praje a to vrátane interiérov a exteriérov. Samozrejme je mojou prioritou nijak nenarušiť samotný priebeh svadby, ba práve naopak snažím sa naopak pôsobiť „neviditeľne“. Pokiaľ hľadáte svadobného fotografa v Orave som tu pre Vás kedykoľvek a kdekoľvek v okolí mesta Námestovo.

Ako svadobný fotograf pre okolie Oravy zachytávam každú dôležitú udalosť každej svadby, a to vrátane pred svadobných príprav ako je líčenie a príprava účesu nevesty, fotografovanie nevesty a ženícha počas prezliekania do svadobných šiat, fotenie samotného obradu, či už prebiehajúceho v kostole alebo na úrade a v neposlednej rade aj fotenie samotnej svadobnej hostiny.

Svadobný fotograf služby

Všetkým klientom ponúkame možnosť využiť dva rozdielne balíky služieb a to prvý, základný balík v hodnote 39 eur a druhý, komplexnejší plný balík za cenu iba 119 euro, v ktorom je zahrnuté fotografovanie mladomanželov pred samotným obradom (pred príprava), počas obradu a po obrade ( celá hostina ). Všetky fotografie sú vyhotovené v HD rozlíšení.

Autor: fotografovanie

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.