Pozitívny a neprehliadnuteľný v Dedoles tričku

30 August, 2013 | Autor: lulucka | Pridané do Obchod a služby

Originálny, pozitívny a neprehliadnuteľný? V Dedoles tričku 100%!

Dedoles tričká oslovia každého, či nakupujúceho alebo okolo idúceho. Ich pestrosť, živosť, farebnosť a rôznorodosť je zárukou toho správneho výberu. Každé z nich je ručne farbené, dovezené z Ameriky a navyše EKO.

Hľadáte zvieracie a prírodné motívy? Stromy, slony, opice, vlky, tigre, levy či iné mačkovité šelmy? Tak potom ste na správne adrese. Na svoje si prídu voľno- myšlienkári ale aj milovníci lebiek, kostier, temnoty, vlkolakov, drakov a fantasy postavičiek. Všetky motívy nájdete v našom E-shop :)

Facebooková stránka ponúka množstvo súťaží, do ktorých sa môžete zapojiť a tak získať Dedoles tričko podľa vlastného výberu úplne ZADARMO. Pokiaľ tričko už vlastníte, neváhajte, odfoťte sa v ňom a fotografiu nám pošlite do pravidelnej fotosúťaže – Dedoles podoba, kde každý mesiac odmeníme dvoch šťastlivcov.

Sme E-shop, kde každé tričko má svoj príbeh a dušu. Inšpiráciu čerpáme z prírody a snažíme sa o jej zachovanie. Šírime pozitivizmus a chceme ľuďom vyčariť úsmev na tvári.

Naše Pozitívne Spravodajstvo sprostredkuje len dobré a pozitívne správy, ktoré sa vo svete udiali. Prihláste sa aj vy na jeho odber a garantujeme Vám, že nebudete mať len jediný, ale hneď niekoľko dôvodov na radosť. Pridajte sa a meňte s nami svet k lepšiemu!

Pokiaľ Vás však zaujíma, kto Dedoles tím tvorí a kto všetko za týmito nápadmi stojí, prečítajte si o nás na nášom blogu – Život v Dedolese, kde sa dozviete, čo nevšedné sa deje v Magickej krajine Dedoles.

 

Autor: lulucka

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.