Fotokniha na svatební i rodinné fotografie je hit

27 Máj, 2013 | Autor: Dorka1 | Pridané do Obchod a služby

Máte po svatbě a všichni Vaši známí i rodinní příslušníci chtějí obdivovat povedené kvalitní fotografie ze svatby, které Vám zhotovil profesionální fotograf. Chtějí si co nejdéle udržet v paměti kouzlo svatebního dne a vtisknout si krásné snímky navždy do vzpomínek. Bohužel fotografie jsou zatím jen v počítači nebo je máte vyvolané, ale na jejich založení do alba ještě nebyl čas? Rádi dopřejete svým kamarádům, rodičům i známým aby si mohli snímky prohlédnout, ale bojíte se, aby se neponičili nebo omylem nevymazaly v počítači? Máme pro Vás záruční tip jak si pomoci.

Fotokniha nahradila album

Svatební fotograf Vám sestaví celý výběr povedených fotografií, Vytvoří exkluzivní svatební fotografie na kvalitní foto papír a snímky Vám donese i na mediálním nosiči pro jejich další možnou úpravu. Když máte fotografie i v digitální podobě, máte vyhráno. Stačí chvilka a program v počítači Vám z Vašich fotografií sestaví celou fotoknihu. Kterou můžete směle ukazovat každému, kdo projeví zájem pokochat zachycenými okamžiky ze svatby.

Výroba fotoknihy je hit

Velké fotografické ateliéry nabízejí mimo jiné i možnost tisku na netradiční předměty i výrobu knih fotografií. Podle Vámi zadaných hodnot do programu Vám vyrobí fotoknihu na zakázku. Fotografie upravené v kompatibilním počítačovém programu si jednoduše zkopírujete do archívu, rozvrhnete velikost i umístění fotografií, můžete zde doplnit i vtipný komentář, popisky a jiné. Návod v takovém programu na výrobu foto knih Vás sám navede co je potřeba. Posledním úkonem je potvrzení objednávky a za chvíli již bude Vaše svatební kniha ve výrobě.

Fotograf vyrobí jedinečné kvalitní snímky

Svatební fotograf Vám vyrobí snímky v nejvyšší kvalitě a tak Vám nehrozí, že některou z nich nemůžete upotřebit. Všechny fotografie budou krásné, úžasné, jedinečné. Problém kterou vybrat do knihy je také vyřešen. Líbí-li se Vám všechny, klidně je vložte všechny. Fotokniha má různé rozměry i rozsah stran. Není problém celé fotoalbum přetvořit na knihu. Kniha pak může dobře posloužit i jako skvělý dárek pro rodiče, prarodiče, kteří se mohou kochat fotografiemi v klidu svého domova.

 

Autor: Dorka1

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 5. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.