Automaty na vodu bez barelov

7 Máj, 2013 | Autor: danka | Pridané do Obchod a služby

Voda je základným stavebným prvkom nášho organizmu. Preto je dôležité, aby mal každý človek zabezpečenú dostatočne kvalitnú vodu doma aj v práci. V súčasnosti sa kvalitná pitná voda stáva vzácnosťou nielen v rozvojových krajinách sveta, ale aj vo vyspelých štátoch tzv. západného sveta. Sami si ju totiž znečisťujeme množstvom odpadov a používaním chemických látok, či už v priemysle alebo v poľnohospodárstve.
Na zabezpečenie kvalitnej vody vo výrobných halách, na úradoch alebo v kanceláriách väčšiny firiem sa už viac ako 50 rokov používajú automaty na vodu. Pozná ich asi každý, kto niekedy pracoval na úradoch alebo vo výrobe. Sú to automaty na vodu, ktoré používajú vymeniteľné plastové obaly na vodu, známe ako barely. Pracovníci si tak môžu kedykoľvek naliať čistú chladenú vodu, alebo si zaliať kávu alebo čaj, či sáčkovú polievku. Väčšina automatov totiž ponúka okrem chladenej vody aj horúcu alebo vriacu vodu. Ani tu sa však pokrok nezastavil a v posledných rokoch sa klasické automaty na vodu vymieňajú za výdajníky vody bez barelov.
Vďaka tomu môžu podniky ušetriť priestory na uskladnenie plastových barelov a zároveň ušetriť aj peniaze na nákup vody od dodávateľov. Okrem toho, spoločnosť, ktorá používa automaty na vodu bez barelov už nepotrebuje zamestnanca, ktorý by dohliadal na výmenu barelov, na kontrolu faktúr a skladovanie plastových barelov. Takže ušetrí ďalšie náklady. A pre zamestnancov majú výhodu aj v tom, že okrem klasickej chladenej a vriacej vody ponúkajú aj vodu v izbovej teplote a teiž horúcu, ale nie vriacu vodu.
Ak neviete, či by sa vám oplatilo zakúpiť takéto automaty do svojho podniku,môžete si ich na 14 dní vyskúšať zadarmo a potom sa rozhodnúť. Ak si ani tak nebudete istí, môžete si výdajníky na vodu prenajať a po čase sa rozhodnúť. Pri kúpe piatich automatov na vodu môžete dokonca získať aj automatický kávovar Nescafé zadarmo. A kde tieto výdajníky môžete nájsť? Stačí kliknúť na odkaz v článku a prezrieť si kompletnú ponuku na stránke. :)

Autor: danka

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 2. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.