Záclony a závěsy v atraktivním provedení

25 Apríl, 2013 | Autor: Dorka1 | Pridané do Obchod a služby

Líbí se vám klasika v obývacím pokoji? Jste proti horizontálním i vertikálním žaluziím a raději upřednostníte doma záclony a závěsy? Samozřejmě máte pravdu, místnosti s bytovým textilem vypadají daleko útulněji. Obchodníci myslí i na Vás a kromě zmiňovaných rolet, žaluzií mají k prodeji velké množství záclon, závěsů různých barev i stylů. K prodeji jsou látky samotné, nebo určené k výrobě na zakázku. Dnešní módní trend bytového textilu sází na atraktivnost a tak zde můžete najít exkluzivní látkoviny, nápadité vzory na záclonách i překrásně zdobené závěsy.

Závěs nebo záclona?

Mnohdy je problém zjistit zda se u ušitého kusu jedná o záclonu či jde o závěs. Pro někoho by se uplatnil jako stylová moderní záclona a jiný by byl perfektní závěs, doplněný jednoduchou záclonou.  Podoba záclon a závěsů se propojila. Využít můžete atraktivní bytový textil obojím způsobem. Koupit můžete lehké skoro průhledné zboží nebo i zatemňovací závěsy s vysokým podílem neprostupnosti světla. Ušitý textil má pro Vás výhodu okamžité použití. Jsou zde našitá poutka k zavěšení, balení obsahuje i vazačky pro stažení záclony. Stačí výrobky doma rozbalit a pověsit na místo. Délka i šířka je variabilní, proto si nové moderní záclony může vybrat každý.

Závěsy, záclony pro atypická okna

Pokud ale vlastníte atypická okna, chcete záclonu z jednoho kusu, asi odejdete z obchodu s nepořízenou. Máte-li zvláštní přání, raději oslovte společnost, která Vám bytový textil ušije na zakázku. Objedná pro vás látku podle výběru a zaručí se za kvalitu tkanin i výroby. Z firmy na šití textilu si odnesete atypické textilní vybavení pro každý prostor.

 

Autor: Dorka1

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 5. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.