Tvorba eshopu, alebo prečo sa to oplatí ?

15 December, 2012 | Autor: okstranka | Pridané do Obchod a služby

Internetové predaje tvoria v dnešnej dobe značný podiel na trhu. Internet je miesto kde sa môžete jednoducho prezentovať a ak máte dobrú filozofiu, alebo ešte lepšie ceny ako konkurencia tak môžete pomerne jednoducho začať budovať úspešný online biznis.

Najnednoduchšia cesta je začať niečo predávať a teda rozhodnúť sa pre eshop. Tvorba eshopu je momentálne služba s pomerne veľkou konkurenciou, preto treba pri voľbe toho správneho eshopového riešenia postupovať s otvorenými očami a nenechať sa \”ošklbať\”.

Tvorbu eshopu dnes môžte zakúpiť v cenovom rozmedzí 0 – tisíce €. Všetko záleží od Vašich nárokov na funkcionalitu, hlavne technických a samozrejme od firmy, ktorú zvolíte a jej cenovú politiku.

Určite sa nenechajte nalákať na ponuky typu eshop zadarmo. Ak to s eshopom myslíte Vážne, tak veľmi skoro zistíte, že tieto riešenia sú veľmi obmedzené a často upgrade na riadnu verziu Vám spraví škrt cez rozpočet.

Ponúkame Vám cenový kompromis, eshop už za 299€, ktorý spĺňa všetky základné, ako aj rozšírenejšie funkcie, ktoré zo začiatku budete potrebovať. V prípade, že sú Vaše nároky o niečo vyššie máme tu pre vás balík eshop optimum za 399€ ponúkajúci aj napr. možnosť online platieb a ďalšie prémiové rozšírenia. Tieto ceny sú konečné, nejedná sa o prenájom.

Nech sa rozhodnete akokoľvek, želáme Vám veľa šťastia s Vašim online byznisom !

Autor: okstranka

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.