Jeseň v znamení hriešne dobrých nákupov v bratislavskom Auparku odštartuje už tento štvrtok!

6 November, 2012 | Autor: Red | Pridané do Obchod a služby

Bratislavský Aupark opäť láka všetkých milovníkov nakupovania na známe „Hriešne dobré nákupy“, ktoré sa tentoraz konajú o deň dlhšie. Nákupno-zábavné centrum ponúkne návštevníkom v dňoch 18. až 21. októbra množstvo zliav,  arčekov a atraktívny sprievodný program. Počas celých 4 dní si nakupujúci môžu uplatniť vo vybraných prevádzkach zľavové kupóny, uverejnené v mesačníku EVA č. 11 a získať tak zľavy až do výšky 70 %.

SPRIEVODNÝ PROGRAM

Nákupný víkend v bratislavskom Auparku odštartuje vo štvrtok v popoludňajších hodinách, kedy prebehne posledný tohtoročný casting agentúry Elite. Pozornosť pritiahnu aj mladé módne tvorkyne, finalistky Brillance Fashion Talent 2012 – Kristína Mišechová, Michaela Mazalanová, Lucie Kordáčová, Mária Pobočková a minuloročná víťazka Andrea Pojezdalová. Ich kreácie budú vystavené vo Výstavnej sieni mladých módnych tvorcov a doplnené o atraktívne,  netradičné kabelky návrhárov z Česka a Slovenska. Záujemcom o jesenné trendy budú k dispozícii poradcovia z oblasti módy, hairstylingu, či dekoratívnej kozmetiky. Úplnými novinkami sú osobitné tvorivé dielne „Vynov si svoju kabelku“
a „Pomaľuj šatku“, kde si návštevníci budú môcť vytvoriť šatku podľa vlastného vkusu, či dozdobiť svoju kabelku  pod
dohľadom  odborníkov.

Piatkový program otvorí bubnová show, ktorá rozprúdi nákupný ošiaľ a atmosféru následne spríjemní vystúpenie
skupiny Siempre & Lukáš Adamec. Nebude chýbať ani módna prehliadka Aupark Fashion Show, na ktorej sa predstavia najkrajšie kolekcie jeseň/zima.

Sobota sa ponesie v rôznych hudobných rytmoch – program otvorí Miguel Mendéz Latina Fiesta a muzikálny zážitok vyvrcholí vystúpením známej hudobnej skupiny Peter Bič Project. Aupark myslel aj na štvornohých zákazníkov a tak sa môžete tešiť na jedinečnú Módnu prehliadku oblečenia pre psíkov, ktorá predstaví najnovšie trendy v oblečení, určenom pre domácich miláčikov. A keďže módy nikdy nie je dosť, aj v sobotu predvedieme najkrajšie módne kúsky v rámci Aupark Fashion Show kolekcia jeseň/zima. Návštevníkov potešia aj ukážky bodypaintingu, barmanská show, vystúpenie Team SX, či dog dancing. Celým piatkovým a sobotňajším programom budú sprevádzať známi a obľúbení moderátori Michal Sabo Barbora Rakovská.

Nedeľné popoludnie spríjemní známymi melódiami jazzový klavír a Free Voices. Návštevníci si budú môcť pozrieť aj živé figuríny, rozmiestnené v Auparku, ktoré oblečú do najštýlovejších kreácií nadchádzajúcej jesene a zimy.

Počas októbra sa po Auparku pohybuje špeciálna „Fashion hliadka“, ktorá každý deň ocení novou elektronickou darčekovou kartou tých, ktorí sú najštýlovejšie oblečení. Elektronická darčeková karta je horúcou novinkou, ktorá nahradí pôvodné darčekové poukážky. Karta platí vo všetkých prevádzkach, ktoré sú vybavené platobným terminálom a dá sa nabiť na požadovanú sumu.

Autor: Red

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 11. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.