Dohromady Vám ušetríme na životných poisteniach až Milión Eur!

26 November, 2012 | Autor: autorka007 | Pridané do Obchod a služby

Pomôžte nám, a my Vám pomôžeme tiež.

Keby ste nás nepoznali, voláme sa Životné Poistenie 24. Zaoberáme sa publikovaním všeobecne informatívnych príspevkov na tému živ. poistenia a príbuzných oblastí. Naši autori ako depozitár svojich informácií využívajú slovenské a zahraničné podklady vydávané samotnými poisťovňami, a ich materskými spoločnosťami.

V lete 2012 sme začali dostávať žiadosti o pomoc, od našich čitateľov a návštevníkov. Vtedy sme sa rozhodli pomôcť a pokračovať v pomoci s porovnaním životného poistenia, kým nenastane zdraženie. Začali sme spoluprácu s odborníčkou, ktorá by vedeli adekvátne lúštiť Vaše požiadavky. Tak vznikla naša prvá veľká akcia – Akcia Leto 2012 kvôli porovnanie životného poistenia. Spolupracujúca odborníčka však zistila, že priam nikto ani nepočul o nadchádzajúcom zdražení.

Na Jeseň prinášame najväčšiu úsporu vo Vašom živote.

Úspešnú akciu z Leta, sme sa rozhodli predĺžiť do konca jesene a začiatku zimy 2012. Preto sme si stanovili cieľ, pomôcť nasporiť všetkým záujemcom minimálne Milión €.

Ako viete ušetriť? Je to jednoduché!

Až nemáte ty, alebo hocikto z Vašich blízkych, priateľov alebo rodiny doposiaľ životné poistenie, stačí až nás navštívite na stránke ZivotnePoistenie24 a využijete jednu z viacerých možností:

  • Formulár na vrchu každej stránky
  • Tel. číslo na vrchu každej stránky
  • Možnosť poslať správu v dolnej časti každej stránky

Nečakajte ďalej, lebo až zmeškáte, preplatíte životné poistenie po novom, až o desiatky tisíc Eur.

Ďakujeme behom Vašu pozornosť a tešíme sa na Vás, nech potrebujete lacné životné poistenie, porovnanie, alebo chcete ušetriť čo najviac!

Váš tím stránky Životné Poistenie 24

A nezabudnite, navštíviť nás môžete na Facebooku, Twitteri a LinkedIne.

Autor: autorka007

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.