Rozvoz vianočných darčekov najvýhodnejšie s edelivery.sk

31 Október, 2012 | Autor: edelivery | Pridané do Obchod a služby

Vianoce bývajú označované aj ako sviatky pokoja a oddychu. Obdobie pred nimi ale býva pre mnohých z nás veľmi hektické. Tie tohtoročné Vianoce sa pomaly blížia a veľa firiem sa v tomto období rozhodne obdarovať svojich obchodných partnerov malou pozornosťou. Ako ale doručiť všetky darčeky na veľké množstvo adries tak, aby to nestálo veľa peňazí a stihlo sa to včas? Edelivery.sk má riešenie!

Pripravili sme pre Vás službu Vianočný darček vďaka ktorej sa zbavíte predvianočného stresu a vysokých účtov za prepravné služby. Vy nám odovzdáte zoznam adresátov a darčeky a my sa postaráme o ich doručenie v stanovenom čase. Nemáte čas ani na ich zaobstaranie a zabalenie? Nechajte to na nás! Od našich partnerov Vám vieme ponúknuť širokú škálu reklamných predmetov z ktorých si určite vyberiete.

Myslite na Vianoce už teraz. Kapacita je limitovaná a preto si neváhajte objednať naše služby čím skôr. Ceny sú určované individuálne. Čím viac darčekov sa rozhodnete s nami poslať, tým nižšia bude výsledná cena za jeden. Pri objednaní do konca novembra navyše dodatočná zľava 10% z celkovej ceny prepravy.

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte kontaktovať naše obchodné oddelenie, ktoré Vám ochotne poskytne viac informácií a vypracuje cenovú ponuku. Tešíme sa na Vás!

Autor: edelivery

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.