Web Pečiatky Košice má pre vás len tie najlepšie pečiatky

28 September, 2012 | Autor: veco | Pridané do Obchod a služby

V minulosti sa pomocou pečate a pečatného vosku uzatvárali dôležité dokumenty. Pečate vyrábal majster rytec aj niekoľko dní či týždňov. Najprv sa musel roztaviť vosk, potom sa do neho odtlačila pečať. Dnes potrebujeme len kvalitnú pečiatku, ktorá má profesionálny tlačiarensky atrament a môžeme ňou oraziť tisícky dokumentov. Kvalitná pečiatka je vyrobená z tvrdených plastov, má pevnú konštrukciu a prvotriednu gumu, ktorá nie je pri horení toxická. Takéto pečiatky má pre vás práve pečiatky Košice.

Vyberáme len najlepších
Peciatkykosice.sk je stránka, kde nájdete peciatky od svetoznámych výrobcov. Ide o spoločnosti Trodat, Deskmate, Wagraf či COLOP. Všetky majú dlhú históriu a milióny spokojných klientov. Spoločnosť Trodat vznikla v roku 1912 a dnes distribuuje svoje peciatky do viac ako 150 krajín celého sveta. Svet pečiatok obohatila asi najviac, keď na trh uviedla prvú samonamáčaciu pečiatku. Bolo to v roku 1976 a prakticky okamžite sa stala svetovým hitom. Svoju 100 milióntu samonamáčaciu pečiatku predala spoločnosť Trodat v roku 1999 a o deväť rokov neskôr to bola už 200 miliónta predaná pečiatka.

Dnes je na trhu mnoho druhou samofarbiacich pečiatok. Široký výber nájdete aj u spoločnosti Deskmate. Okrem pečiatok ponúka aj príslušenstvo, farby, laserové gumy či polyméry, a to až v 35 rôznych krajinách. Pečiatky Deskmate sa ľahko a rýchlo rozoberajú, čo slúži na dopĺňanie atramentu. Tým si predĺžite životnosť pečiatky niekoľkonásobne.
Ďalšou spoločnosťou, ktorej pečiatky nájdete na pečiatky Košice je spoločnosť COLOP. Táto spoločnosť delí pečiatky, najmä kvôli prehľadnosti, do rád. Sú to rady PRINTER LINE, CLASSIC LINE, POCKET STAMP, STAMP MOUSE, EXPERT LINE či GREEN LINE. Najmä posledná spomínaná rada je veľmi zaujímavá, pretože ide o „zelené“ ekologické pečiatky vyrábané z recyklovaných materiálov. Vďaka týmto pečiatkam, ktoré uviedla na trh ako prvá na svete, získala spoločnosť COLOP certifikát ISO 14001 – environmentálny manažment.
Peciatky kosice však ponúka aj ďalšie, veľmi kvalitné pečiatky, a to pečiatky spoločnosti Wagraf. Ide o poľskú spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1957 vo Varšave. Odvtedy predala milióny pečiatok a pýši sa takými oceneniami ako napríklad Zlatou medailou Laur Konzumenta za rok 2006 a 2007 či titulom „Líder trhu“.
Všetky spomínané spoločnosti však vyrábajú aj stále obľúbené drevené peciatky. Tie zatiaľ ani plastové samonamáčacie pečiatky nevytlačili z trhu, a tak si môžete vybrať medzi jednoriadkovou, viacriadkovou, okrúhlou, štvorcovou či oválnou drevenou ručnou pečiatkou. Sú vyrábané z tvrdého dreva a lakované špeciálnym vysokolesklým lakom. Je to najmä preto, aby boli pečiatky ľahko umývateľné a estetické.

Pokiaľ aj vy potrebujete pečiatku, vyberte si u nás. V pohodlí domova či kancelárie nám zadáte text, zvolíte si písmo a odsúhlasíte nami pripravenú grafiku. My pripravíme pečiatku pomocou flash technológie, kde počítač riadi laser, ktorý gravíruje predlohu do pečiatkovej gumy. Tá je potom osadená do štočka a pečiatka je hotová. Pripravené pečiatky okamžite odosielame klientovi, takže pečiatku môžete mať v rukách už na druhý deň. Maximálna rýchlosť, ale zároveň precízne vypracovaná pečiatka sú našou prioritou.

Autor: veco

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 8. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.