V akých pohároch si pripiť na svadobné živio?

2 August, 2012 | Autor: lemonlion | Pridané do Obchod a služby

Mladomanželský prípitok je trošku stresujúcou záležitosťou – najmä pre jeho prednášateľa. Preto treba nájsť správny typ človeka, ktorý v danej veľkej chvíli nebude mať trému, prípadne sa pred prípitkom nepotuží viac ako treba. Želanie neveste a ženíchovi nemusí byť nasilu vtipné alebo nasilu noblesné. Treba zvoliť zlatú strednú cestu, ktorá nikoho zo svadobčanov neurazí ani zbytočne nerozplače. Všetci hostia majú zväčša pri prípitku rovnaké poháre, zvolené podľa druhu alkoholu.

Svadobné poháre novomanželov pri prípitku by však mali byť výraznejšie. Nakoľko vám ostanú ako pamiatka, oplatí sa do ich vzhľadu a kvality zainvestovať. Čo je teda dôležité vedieť o pohároch na svadbu? Pohár na svadbu nemusí byť len klasicky priesvitný alebo jednofarebný. Dnes je veľa možností a spôsobov, ako naň vygravírovať alebo vypieskovať meno mladomanželov či dátum svadby. Dokonca i nejaký vtipný obrázok. Gravírovanie je v podstate rytie do materiálu, ktoré na ňom zanechá nezmazateľnú stopu. Dnes je preferované najmä gravírovanie laserom, ktoré na pohári zanechá najdokonalejší a najčitateľnejší popis aj v prípade, že je nápis či pohár menší.

Staršia metóda, ktorou sa tiež dajú ozdobiť svadobné poháre, je pieskovanie. Pieskovaný predmet sa povrchovo naruší a potom sa naň aplikuje šablóna, ktorá pod tlakom trysiek zanechá na pohári požadovaný vzor. Svadobný pohár však možno ozvláštniť aj jeho samotným tvarom, ktorý pripomína napríklad kvet alebo veľkú čašu. Pohrať sa dá i so stopkou. Tá môže byť farebná, ozvláštnená rôznymi sklenenými či látkovými doplnkami (trebárs mašľa). Pohár na svadbu môže byť skvelou pamiatkou na Váš deň pre hostí. Stačí nakúpiť pohárov viac a pohrať sa s nimi spolu s farbami na sklo. Tak môžete každému známemu či blízkemu darovať taký svadobný pohár, ktorý mu bude blízky.

www.CentrumValentiny.sk – Svadobný salón, predaj a požičovňa svadobných šiat, dekorácií a doplnkov.

Autor: lemonlion

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 7. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.