23. augusta: Nočné nakupovanie v Designer Outlet Parndorf

16 August, 2012 | Autor: Red | Pridané do Obchod a služby

V Parndorfe sa 23. augusta 2012 po jedenásty raz uskutoční známe a obľúbené nočné nakupovanie v McArthurGlen Designer Outlet Parndorf. Návštevníci sa už teraz  môžu tešiť na letné nákupné podujatie: všetky obchody budú mať majú otvorené do 23.00 hod. a ohúria senzačnými zľavami až do 80%. Samozrejme, nesmie chýbať výnimočný zábavný program – podujatiu dodá lesk víťazka súťaže Germany’s Next Topmodel Sara Nuru, na móle i mimo neho sa zídu tunajší prominenti, módna prehliadka a zábava urobia z oslavy v Designer Outlet Parndorf absolútny vrchol tohto leta.

Nadšenci módy sa každoročne schádzajú na veľkom nočnom nakupovaní v McArthurGlen Designer Outlet Parndorf. Aj v tomto roku sa nákupné podujatie radí medzi pevné body v kalendári všetkých módnych fanúšikov. McArthurGlen rozvinul myšlienku nočného nakupovania pre Designer Outlet Parndorf už pred jedenástimi rokmi a odvtedy sa tam každoročne slávi veľká nákupná party. rok. Na mieste pôvodu nočného nakupovania sa návštevníci môžu tešiť na mimoriadne dlhé otváracie časy do 23,00 hod. a na zľavy až do 80 % z pôvodnej ceny.

McArthurGlen Designer Outlet Parndorf bol otvorený pred 13 rokmi ako prvý Designer Outlet v po nemecky hovoriacej oblasti. V 170 obchodoch sú po celý rok značky ako Michael Kors, Furla, Escada, Calvin Klein Collection, Desigual, Guess, Stefanel, Strenesse a mnoho ďalších zľavnené o 30 až 70%.

Atrakcie nočného nakupovania 2012:

 • Germany’s Next Topmodel: účasť potvrdila nemecká topmodelka Sara Nuru. Úspešná víťazka castingovej show „Germany’s Next Topmodel“ bude hosťom nočného nakupovania a zúčastní sa módnej prehliadky prêt-à-porter.
 • VIP charitatívna módna prehliadka: tohtoročnou charitatívnou akciou Designer Outlet Parndorf podporí ČERVENÉ NOSY Clowndoctors International, ktorí prostredníctvom humoru rozdávajú chorým ľuďom silu a chuť do života. Na veľkej VIP charitatívnej módnej prehliadke mnoho prominentov a modeliek predstaví módne hity z Designer Outlet Parndorf.
 • Mimoriadne dlhý zážitok z nakupovania: počas nočného nakupovania majú všetky obchody v Designer Outlet Parndorf otvorené do 23.00 hod. 170 dizajnérskych obchodov prekvapí zľavami z pôvodnej ceny až do výšky 80 %.
 • Získať vysnívané ceny: počas veľkej výhernej hry nočného nakupovania čakajú na šťastných výhercov fantastické ceny. Získať môžete napríklad exkluzívny zájazd do Talianska pre dve osoby od Gulliver‘s Reiseoutlet. Ak bonus dostanete nákupné poukazy v hodnote 200 € od McArthurGlen Designer Outlet Serravalle. Medzi cenami je aj vysoko moderný horský bicykel od Nora Pure Sports, o ktorý sa bude počas nočného nakupovania žrebovať.
 • Naživo: samozrejme, počas predĺžených potuliek po obchodoch nesmie chýbať hudobný sprievod. O letnú party náladu sa svojimi džezovými a soulovými tónmi postarajú Rebecca’s Playground. Ďalší hudobný vrchol zaručia BFF, víťazi rakúskej súťaže „Popstars“, medzi inými aj Rose Alaba, sestra futbalovej hviezdy Davida Alabu. Mikrofónu sa chopí aj moderátor Volker Piesczek a predstaví ukážky svojich piesní.
 • Kyvadlová doprava na nočné nakupovanie medzi Viedňou a Parndorfom: aj tento rok sa o pohodlný príchod na veľkú nákupnú party postará kyvadlová doprava. 23. augusta 2012 bude jazdiť autobus z Viedne do Designer Outlet Parndorf a zasa spať medzi 9.00 a 24,00 hod.  každú celú a polhodinu (oproti opere, Opernring 3-5).
 • Red Bull rozhýbe nočné nakupovanie: Red Bull Brandwagen sa postará o náladu – živým DJ-om a množstvom okrídľujúcich zdrojov energie.
 • Hry a zábava s Nintendo: Nintendo pozýva do galérií všetkých fanúšikov hier na Wii konzolu, Nintendo DS a aktuálne hry na hranie a testovanie.
 • Zoznám sa a pozdrav s hviezdami: mnohí prominenti si toto nočné nakupovanie nenechajú ujsť a budú k dispozícii pre zberateľov autogramov.
 • Pocit Formuly 1: automobiloví fanúšikovia sa môžu tešiť – počas nočného nakupovania bude v tomto roku po prvýkrát vystavené originálne vozidlo Formuly 1 z poslednej sezóny Sebastiana Vettela. Nahliadnuť dovnútra bude zaručene napínavé!
 • Zábava pre malých hostí: na svoje si počas nočného nakupovania prídu i malí návštevníci. Dinoland a veľké ihrisko sa postarajú o zábavu a radosť detí.
 • Osviežujúci pôžitok: Golser Bier sa počas tohtoročného nočného nakupovania postará o pivné občerstvenie. Burgenlandský vinársky závod Kracher bude rozmaznávať návštevníkov niekoľkokrát ocenenými vínami. Miešané nápoje tohto leta bude na nočnom nakupovaní zastupovať Aperol a Campari. Sekt & Co. von Schlumberger garantujú šumivý pôžitok. A Carpe Diem sa po celý deň postará o nealkoholické občerstvenie návštevníkov.
 • Ohňostroj ako zlatý klinec: vrcholným záverom podujatia býva tradične veľký ohňostroj o 23.00 hod.

McArthurGlen Designer Outlet Parndorf

McArthurGlen Designer Outlet Parndorf bol otvorený v auguste 1998 – nával návštevníkov je odvtedy nepretržitý. V obchodnom roku 2011/2012 prišli do Designer Outlet Parndorf celkovo 4 milióny návštevníkov. V 170 obchodoch sa predávajú medzinárodné značky o 30 až 70 percent lacnejšie. S 1350 pracovnými miestami je Designer Outlet Parndorf najväčším zamestnávateľom v regióne. Bližšie informácie nájdete na www.designeroutletparndorf.at.

McArthurGlen

S takmer 21 percentným podielom na trhu (zdroj: Ecostra) a 75 miliónmi návštevníkov ročne je  McArthurGlen vedúcim tvorcom a prevádzkovateľom  Designer Outlets v Európe. Portfólio McArthurGlen obsahuje 20 McArthurGlen Designer Outlets v Rakúsku, Belgicku, Francúzsku, Nemecku, Grécku, Taliansku, Holandsku a Veľkej Británii.

Autor: Red

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 11. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.