Tipy na ozvláštnenie svadobného dňa

12 Júl, 2012 | Autor: lemonlion | Pridané do Obchod a služby

Svadobná sála, svadobné šaty, oblek pre budúceho manžela, torta a luxusná limuzína, ktorá povezie pár k oltáru. Myslíte si, že je to všetko, čo ste potrebovali vybaviť k vášmu svadobnému dňu? Ak chcete mať svadbu, na ktorú sa nezabúda, tak rozhodne nie! Čaro tohto dňa totiž znásobujú práve malé svadobné doplnky, na ktoré treba určite myslieť.

Svadobné doplnky sú súčasťou každej svadby. Nepredstavíme si pod nimi len dekorácie sály, ale aj doplnky pre nevesty a ženíchov. Hneď po šatách si totiž človek na neveste všimne bižutériu. Pravidlo drahé šaty a lacné doplnky sa teda až tak nevypláca. Ak vyhodíte nejaké tie eurá za korzetové šaty, bola by škoda neozvláštniť ich výrazných náhrdelníkom, ladeným v tóne celého modelu. Pánsky oblek sa dá zase zaujímavo doplniť nápaditým svadobným pierkom alebo vtipnými manžetovými gombičkami.

Zaujímavým svadobným doplnkom, ktorý vám ponúkne každý kvalitný svadobný salón, je aj mladomanželská ŠPZ. Skúste byť náročným párom a žiadať jej výrobu na mieru a s vašimi menami. Tento tip je vhodný pre všetkých, ktorých už omrzeli klasické kytice alebo bábiky na autách. Pozor, na auto sa dá dnes umiestniť hocičo, dokonca aj veľká plyšová hračka.

Svadobný salón by vám mal s výzdobou sály nielen poradiť, ale takisto by ju vám mal vedieť zabezpečiť. Návleky na stoličky sú drahšou záležitosťou, ale dokážu i z neutrálnej miestnosti vyčariť tú najkrajšiu sálu pre váš deň. Ak k nim pridáte sviečky, vtipné ozdoby na tortu či dokonca tortový ohňostroj, premeníte vašu svadbu na veľkolepú párty. Novinkou v svadobných doplnkoch alebo v ozdobách sú aj lampióny šťastia. Nakúpiť ich vo väčšom počte a nechať svadobčanov vyblázniť sa s písaním venovaní na ne nemusí byť na škodu. Kto vie, čo sa vám po ich vypustení do noci o pár rokov splní.

Autor: lemonlion

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 7. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.