Identifikačné náramky, identifikačne pásky

12 Júl, 2012 | Autor: identifikacne-naramky | Pridané do Obchod a služby

Usporiadate nejakú akciu? Hladáte najlacnejšie identifikačné náramky, identifikačné pásky? Kďe používajú identifikačné pásky? Diskotékách, koncertoch, kúpaliskách, festivaloch, štadionoch, kongresoch, zábavných centrách, zoologických záhradách.

Presná kontrola a evidencia zúčastnených zákazníkov je neodpustiteľná?
Ste na správnom mieste!

Identifikačné náramky sú celosvetovo uznávané a patrí medzi najjednoduchší a najpopulárnejší spôsob ako udržiavať kontrolu nad zákazníkom. Naše identifikačné náramky je možné použiť všade tam, kde sa vyžaduje presná evidencia pri vstupe na akciu, zóny – VIP, hrady a zámky, charitatívne akcie, rôzne športoviská, kluby, diskotéky, bary, festivaly a tiež je tu možnosť použitia namiesto vstupeniek. Vďaka pestrej farebnej škále je možná jednoduchá identifikácia rôznych skupín ako sú hostia, účinkujúci, VIP. Používajú sa všade tam, kde je možné vykonávať rýchlu identifikáciu, zjednoduší sa monitorovanie miest s obmedzeným prístupom pre verejnosť. Pre zamestnancov pri vstupe je vďaka náramkom ľahšie identifikovať osoby oprávnené k vstupu.

Identifikačné pásky majú mnoho výhod. Jednou z najdôležitejších výhod je tá, že nie je možné preniesť náramky bez porušenia na inú osobu, pretože sú vybavené špeciálnym bezpečnostným uzáverom – sú jednorázové.

Ich ďalšou výhodou je rýchla a jednoduchá aplikácia, sú pohodlné.

Sú vyrobené z recyklovateľných materiálov čo napomáha k ochrane životného prostredia. Náramky sú vyrábané v rozmeroch dĺžky 250 mm, šírky 19 alebo 25 mm a to v rôznych farebných prevedeniach a vzoroch.

Všetky náramky sú očíslované postupne.

Najviac používanými sú tzv. TYVEK náramky sú bezpečné, sú očíslované, odolné proti vode, majú veľkú pevnosť v ťahu. . Sú k dispozícii aj NEONOVÉ farby. TYVEKové náramky sa nedajú odstrániť bez poškodenia celého náramku.

Identifikačný náramok z TYVEKU i PLASTU je hygienicky nezávadný, pohodlný a jednoducho sa s ním manipuluje. Na akciách kde sa podáva alkohol, je možné vďaka rôzným farbám rozlíšit vekový rozdiel skupín lúdí, a tým sa vyhnúť konfliktom so zákonom. Pre deti v nemocniciach sú k dispozícii špeciálne skupiny náramkov. Je možné vytvoriť náramky s motívmi z rozprávok. Existujú tiež motívy zvlášť pre dievčatá a zvlášť pre chlapcov.

Pre matky s deťmi sa používajú ružové a modré náramky. Sú vyrobené z mäkkého materiálu, najčastejšie sú to VYNILOVÉ pásky.

Exkluzívny lesklý dizajn len u nás: identifikačné náramky PLASTIC ORIGINAL, SPARKEL a TECHNO! Plastové náramky sú vhodné na viacdňové podujatia, sú očíslované, odolné voči vode, majú veľkú pevnosť v ťahu a odporúčajú sa na miestách, kde bezpečnosť vysokého stupňa je základnou požiadavkou.

Vďaka veľkej ploche na tlačenie (63×18 mm), páska VINYL je najobľúbenejšou páskou na zápästie. Identifikačné náramky sú vyrobené z jemného plastu, ktorý je veľmi pevný, odolný voči vode, vlhkosti a poškodeniu. Sú očíslované, nestratí svoju farbu ani v mokrom prostredí, patrí medzi najbezpečnejší identifikačný náramok.

Rýchlu a kvalitnú prepravu garantuje GLS. Garantovaný čas doručenia, bez potlače v SR je nasledujúci pracovný deň!

Autor: identifikacne-naramky

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.