Popfax ponúka svoje produktívne služby zadarmo počas Veľkonočných Prázdnin

11 Apríl, 2012 | Autor: lojzik | Pridané do Obchod a služby

Nedávne prieskumy trhu ukazujú rastúci trend obchodníkov pracujúcich na diaľku, ktorí riadia svoje podnikanie pomocou cloud služieb a mobilného zariadenia. Podnikatelia môžu spravovať a mať prístup k svojim základným dokumentom a komunikácii z akéhokoľvek miesta na svete, aj keď sú mimo kancelárie.

Obchodné manažéri berú služby mobilného zariadenia a zjednoteného zasielanie správ ako ďalšie rozšírenie existujúcich komunikačných nástrojov. Mobilita, flexibilita a efektivita nákladov sú kľúčovými prvkami, ktoré vedú k nahradeniu tradičných komunikačných prostriedkov prostredníctvom webových služieb založených na internete, ako je fax, hlasové služby, konferenčné volania a ďalšie. Aj keď sú majitelia firiem na služobnej ceste, na stretnutie s partnermi alebo sú proste na dovolenke, môžu stále zostať v kontakte so svojou firmou kedykoľvek a kdekoľvek, ak je k dispozícii pripojenie k internetu.

Pri príležitosti veľkonočných sviatkov budú podnikatelia s najväčšou pravdepodobnosťou mimo kancelárie na niekoľko dní. Aby mohli zostať v kontakte so svojim podnikaním aj v týchto dňoch, Popfax.com – globálny poskytovateľ riešení zjednoteného zasielanie správ, ponúka svoje produktívne funkcie zadarmo (od 1. do 30. apríla).

Produktívne nástroje Popfax sú umiestnené v “Balíku Možností” a umožňujú zákazníkom spravovať svoju obchodnú komunikáciu na cestách s použitím nasledujúcich funkcií zjednoteného zasielania správ:

1) Mail na fax – umožňuje užívateľom posielať faxy via email;

2) Hlasová pošta – vytvára personalizovanú úvodnú správu a prijíma správy ako audio súbory pripojené k emailu;

3)Prenos hovorov – presmeruje obchodné hovory na číslo, z ktorého budú tieto hovory zodpovedané;

4) Konferenčné volania – organizuje odkiaľkoľvek telefónne konferencie po celom svete.

Okrem toho si môžu zákazníci Popfax zdarma stiahnuť a použiť mobilnú aplikáciu “Popcompanion mobil”, kompatibilný s iOS, mobilnými operačnými systémami Android a Blackberry.

Autor: lojzik

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 4. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.