Vyriešime Vaše bývanie – realitná kancelária

10 Marec, 2012 | Autor: Duranova | Pridané do Obchod a služby

Rozhodli ste sa predať Vašu nehnuteľnosť?  Napísali ste si jej charakteristiku, odfotografovali ju, uverejnili hotový inzerát … A VTEDY TO ZAČALO. Bombardovanie telefonátmi od operátorov a maklérov z realitných kancelárii. Stále dookola: „Môžem si pridať Vašu nehnuteľnosť do svojej ponuky? Skopírujú si Váš popis nehnuteľností a fotografie. Nikdy predtým na Vašej nehnuteľnosti neboli, nevideli ju, ale aj tak ju chcú začať „Profesionálne predávať.“ Fakt, že na krabicu napíšete fixkou, že váš dom je na predaj a vystavíte ju na bránku, dôveru potenciálnych kupcov rozhodne nezvýši.

Realitná kancelária Vyriešime Bývanie Vám ponúka novú, atraktívnu formu predaja nehnuteľnosti od spracovania virtuálnej prehliadky nehnuteľností cez internetovú inzerciu na najnavštevovanejších realitných serveroch po propagáciu predaja Vašej nehnuteľnosti prostredníctvom inzertného časopisu. Za kompletnú prezentáciu zaplatíte  0,- €. Táto služba je vrátane našej provízie. U nás získate poistenie nehnuteľnosti na rok ZADARMO pokiaľ využijete naše finančné služby. Pri zamietnutí HÚ garantujeme vrátenie rezervačného poplatku.

Oslovíme Vás emailom, ktorý si prečítate pri šálke kávy, neobťažujeme telefonátmi v práci, za volantom… Navrhnete nám termín osobného stretnutia na ktorom sa dohodneme ako naša RK bude pracovať na predaji vašej nehnuteľnosti, aké formy inzercie využije, aké sú podmienky provízie, predaja a podobne. Nemenej dôležité sú aj podmienky vypovedania zmluvy a prípadné sankcie za jej nedodržanie, a to na oboch stranách. Usilujeme sa, aby bol proces kúpy a predaja príjemným zážitkom a nie bolestivou skúsenosťou ako to v mnohých prípadoch býva.

V spolupráci s Európskym Investičným Družstvom – ponúkame rýchle a diskrétne jednanie. Našim klientom poskytujeme komplexné služby spojené s výkupom, oddlžovaním a právnym vysporiadaním zadlžených nehnuteľností.

Autor: Duranova

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.