Prečo sa ľudia stále častejšie rozhodujú pre SMSCREDITS?

13 Február, 2012 | Autor: smscredits.eu | Pridané do Obchod a služby

Stále častejšie počujeme o SMSCREDITS a vidíme ich rýchle rozrastanie sa na slovenskom trhu. Aby sme zistili plusy a mínusy tohto produktu, vybrali sme si pre rozhovor jedného žurnalistu Jozefa, ktorý je proti nebankovým sms pôžičkám a jedného klienta SMSCREDITS – Martina, ktorý dal súhlas na rozhovor. Na žiadosť pozvaných nebudeme uvádzať celé mená.

 

Žurnalista: Mám na Vás ako na klienta prvú otázku: prečo ste si vybrali práve SMSCREDITS?

Martin: Bola v mojom živote situácia, kedy som súrne potreboval malú finančnú pomoc. Oboznámil som sa so všetkými možnosťami krátkodobých pôžičiek a zistil som, že SMSCREDITS je veľká, dominantná a dôveryhodná spoločnosť nie len na slovenskom trhu a je aj zapísaná v registri Národnej banky Slovenska. Porovnal som si túto spoločnosť aj s ich nasledovateľmi a zistil som, že SMSCREDITS má najvýhodnejšie a jasné podmienky bez nejakých skrytých poplatkov. Už vyše roka som ich klientom, niekoľkokrát som ich služby využil a som spokojný. Naozaj mi pomohli v nečakaných životných situáciách.

Jozef: Pre mňa bude zaujímavá odpoveď na otázku: Nie je Vám ľúto tých preplatených peňazí?

Martin: Ja som o tom veľa rozmýšľal, prepočítaval a dospel som k záveru: platíme za všetky iné služby bez rozmýšľania, platíme faktúry za telefón, cestovné náklady, za energie, nájomné, na lyžovačke za lanovky… SMSCREDITS sú v podstate tiež také služby. Je pochopiteľné, že aj pri takých malých sumách, ktoré ponúkajú, musia rovnako platiť za bankové prevody, faktúry za hovory a sms, ktoré posielajú…, preto si myslím že odplaty za ich služby sú adekvátne. Predsa, ľuďom, ktorým požičiavajú peniaze, požičiavajú bez ručenia, nikdy ich nevideli a taktiež nemali možnosť si overiť ich platobnú schopnosť.

Jozef: Pôžičky v bankách sú výhodnejšie.. Tak prečo práve nebankovú sms pôžičku SMSCREDITS?

Martin: To, čo ponúka SMSCREDITS nie je porovnateľné s bankovými pôžičkami. Pôžičky od bánk sú dlhodobé a vo vysokých sumách a každý, kto žiadal pôžičku či úver v banke vie, koľko času a nervov ho stojí vybavovanie, dokumentovanie a formality s tým spojené. Nezabudnite tiež, že banke treba platiť aj poplatky za vybavenie a schválenie žiadosti. SMSCREDITS je krátkodobá sms pôžička, toto je riešenie problému, ktorý trvá už niekoľkotisíc rokov: Kde požičať keď chýba do výplaty? Otravovať známych? Cítiť sa zaviazaný aj po splatení dlžoby? Alebo chodiť prosiť o zálohu v práci?

Jozef: Ja som počul, že nebankovým pôžičkám netreba dôverovať, lebo zarábajú aj na navýšených cenách za sms a hovory a taktiež posielate osobné údaje a ani neviete komu.

Martin: Áno, hovorí sa. Ale ako som hovoril, že je už veľa takých, čo SMSCREDITS nasledujú a medzi nimi sú určite aj podvodníci. Ja môžem po vlastnej skúsenosti úprimne vyhlásiť, že u SMSCREDITS sú ceny za sms alebo hovory spoplatnené štandardne, tiež majú aj pevnú linku, na ktorej Vám vždy radi odpovedia na otázky alebo pomôžu a poradia. A všetky údaje sú chránené podľa Zákona SR o ochrane osobných údajov, ako uvádzajú aj na ich webovej stránke.

Jozef: Prečo ich tak obhajujete?

Martin: SMSCREDITS je jedna zo spoločností na slovenskom trhu, ktorá sa zamýšla nad klientami a nie len nad svojím zárobkom. Majú vytvorený jedinečný Exkluzívny vernostný program pre verných klientov, všetko je tak jednoduché: dodržiavajte podmienky a tie podmienky sú stále výhodnejšie a výhodnejšie. Ak ste už klientom a nevyužívate práve ich služby, nemáte žiadne povinnosti.

Jozef: No dobre.. Keď hovoríte, že nevyplývajú žiadne povinnosti, ako sa teda dá stať ich klientom?

Martin: V konečnom dôsledku je všetko úplne jednoduché a pohodlné. Ja som sa zaregistroval jednoducho zaslaním sms správy SMSCREDITS na číslo 0902 02 09 09 ale dá sa využiť aj môžnosť navštíviť ich webovú stránku www.smscredits.sk a vyplniť jednoduchý registračný formulár. Keď niečo potrebujem, hocikedy môžem zavolať na infolinku 0911 99 99 15 alebo 041 5630151 a tam Vám vždy radi odpovedia a poradia.

Žurnalista: Ako vidím, kolega, Vaše zmýšľanie o nebankových sms pôžičkách SMSCREDITS sa počas rozhovoru zjavne zmenilo…

Jozef: Bohužiaľ, keď ľudia sú takí, že nedôverujú a odmietajú to, čo nepoznajú.

Martin: Ja chcem povedať, že ďakujem SMSCREDITS. Vďaka nim sa cítim nezávislý, slobodný, keď viem, že mám vždy po ruke rezervu.

Žurnalista: Ďakujem pánovi Martinovi a kolegovi Jozefovi za zaujímavý rozhovor o téme, ktorá v dnešnej dobe patrí medzi najaktuálnejšie. Ďalej budeme sledovať rozrastanie sa SMSCREDITS.


Autor: Miroslav Horváth

Autor: smscredits.eu

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 2. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.