Kompresory Atmos od spoločnosti ATMOS Chrást s.r.o.

22 Január, 2012 | Autor: Autodiely | Pridané do Obchod a služby

Výrobca kompresorov ATMOS Chrást s.r.o. sa zaoberá výrobou kompresorov už viac ako 50 rokov. V súčasnej dobe vyrába skrutkové kompresory ATMOS ALBERT pojazdné kompresory PD a PDP, stacionárne, zásobníky a špeciálne kompresory na želanie zákazníka. Piestové kompresory ATMOS BOBBY a PERFEKT. V roku 2002 rozšírili sortiment, a uviedli na trh motorgenerátory pre nezávislú výrobu elektrickej energie aj pre záložné napájanie. Samozrejmosťou u všetkých produktov je poskytovanie servisných služieb.

Hlavnou činnosťou spoločnosti ATMOS Chrást sro je výroba kompresorov. V súčasnej dobe vyrábame ucelené poriadky stacionárnych skrutkových kompresorov rady Albert a SEC a pojazdných skrutkových kompresorov rady PD. Neoddeliteľnou súčasťou našej produkcie je aj výroba skrutkových blokov. V súčasnej dobe vyrábame skrutkové bloky B100 a A150.

COMPRESSED GAS CZ s.r.o. – Autorizovaný predaj a servis kompresorov ATMOS. Skrutkové kompresory ATMOS Albert, piestové kompresory Atmos Bobby pre domácich majstrov a profesionálne piestové kompresory Atmos Perfect.

 

Autor: Autodiely

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.