Viete ako vyberať správne darčeky?

20 December, 2011 | Autor: nefertiti7 | Pridané do Obchod a služby

Každá, každý z nás je výnimočný, jedinečný tvor, nikým nenahraditeľný, osobnosť. Aj darčeky by mali byť výnimočné, určené pre konkrétnu osobu. Máte s výberom problém? Nie je to ťažké. Treba skúmať osobu, ktorú chceme obdarovať, počúvať ju, vedieť o jej, jeho tajných snoch a potom to bude darček, ktorý poteší aj vás aj obdarovaného.

Pravidlo číslo jedna, kupujte také darčeky, ktoré by rovnako potešili vás. Nie preto, že sú lacné, možno sa hodia atď. nemíňajte peniaze, energiu a lietanie po obchodoch, kvôli darčekom, ktoré akože potešia a potom si ich dotyčná osoba niekam odloží na miesto, ktoré nie je ani vidieť….takýmto darčekom sú keramické sošky, vázy, nesprávne vybraná kozmetika, malé alebo veľké oblečenie, dekorácie do bytu, ktoré sme kúpili ale zabudli sme, že majiteľ bytu má novú farbu interiéru a už sa mu to tam nehodí.
Vsaďte na šperky, bižutériu. Sú elegantné, cenovo dostupné, krásne, a jedinečné, pre každého.

Asi každý rodič už pol roka pred Vianocami, skúma sny a priania svojich ratolestí, tak isto pred narodeninami, meninami, v Deň Detí, na Mikuláša….a ešte v iné dni, keď si to naše ratolesti zaslúžia.
Bábiky, sladkosti, knihy, toho už má každá slečna, dievčatko dosť. Čo tak skúsiť niečo originálne, decentné – šperky pre malé slečny, pre dievčatá. Z ponuky na stránke www.bizuteriasnov.sk vám viem odporučiť krásne prstienky s kvietkami, a pekné sponky do vlasov pre parádnice.

Darček pre manželku, babku, svokru, sestru – nie je problém. Na tejto stránke nájdete všetko od náušníc, náramky, náhrdelníky, dokonca príčesky a vlasy, sponky.
Na bežné nosenie, slávnosť, do divadla, len tak. Nemusíte hneď kupovať zlato, striebro a drahé kamene, aj tieto šperky očaria, zaručene. Krásne kamienky, farebné, jednofarebné, v lesku, nádherné sovičkové náušnice. Budete určite bodovať. Tak tie by som ja určite brala.
Pre pánov – prstene z ušľachtilej ocele.

A keď si už naozaj nebudete vedieť vybrať, na e shope je asistentka, ktorá na základe veku, prípadne štýlu, sumy, vám poskytne výber a z troch vecí si už hádam vyberiete, no povedzte, nie je to úžasné. Kde inde vám tak poradia? Keď vojdete do obchodu, predavačky sa na vás vrhnú ako supy a odsúhlasia, že ste v tom krásna aj keď vám to vôbec nepristane, chápem ich potrebujú predať a Vianočné sviatky sú jedinečná príležitosť predať aj to, čo sa nepredalo za celý rok….tak páni pozor na to, aby ste nekúpili nejaký prepadák.
V pokoji, doma, pri kávičke, naštartujte počítač a venujte sa listovaniu shopu BIŽUTÉRIA SNOV.

Doprava domov, platba ako chcete, a máte to vybavené. A pre ďalší rok, Vianoce alebo iné sviatky vám odporúčam a prajem, aby ste dokázali druhú alebo inú osobu, ktorú plánujete obdarovať, počúvať. Veď koľkokrát za rok sama poviem, juj toto je krásne, to by sa mi hodilo, to by som potrebovala, to ešte nemám. Naučila som sa blízke osoby počúvať, zapisovať si ich nápady alebo sny a potom už nemám problém vybrať a výsledok stojí naozaj za to. Šťastné a veselé.

Autor: nefertiti7

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 4. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.