Vianoce plné darčekov – buďte krásne s bižutériou snov

18 November, 2011 | Autor: nefertiti7 | Pridané do Obchod a služby

Blížia sa nádherné sviatky pokoja, radosti a oddychu.  Vianoce.Samozrejme všetci sa tešíme aj na zdobenie stromčeka, pečenie medovníkov, vôňu vanilky, škorice a príjemného zeleného ihličia priamo z prírody. A hlavne na darčeky. Už ste sa zamysleli, čím potešiť vašich blízkych alebo to nechávate na poslednú chvíľu? Ja teda nie. Teraz je ideálny čas pozerať, premýšľať a vyberať a verte, že je z čoho. Priamo z vašej obývačke nakuknete do e shopov na internete a vyberáte. Mám pre vás pár nápadov ako žena, ktorá tiež túži byť obdarovaná a nádherná počas týchto sviatkov a aj mimo nich.Muži viete po čom ženy túžia? Byť krásne, pochválené ako dobre vyzeráme a samozrejme potom sme aj šťastné. Byť krásna je jednoduché, s bižutériou snov to ide. Ako? keď som nahliadla do tohto internetového obchodíku, nevedela som v prvom momente čo si vybrať, toľko krásnych vecí na jednom mieste. Muži improvizujte….bižutéria k dlhým vlasom, krátkym, k vypnutému účesu, skúste extravaganciu alebo” drahé kamene “.

Náhrdelník, náramok alebo náušnice? Všímajte si nás viac…..čo nám chýba, čo sa nám páči tak, že v žiadnom obchode s bižutériou neodideme naprázdno. Po čom nám srdce piští? Ja som zaťažená na náušnice a na stránkach www.bizuteriasnov.sk som videla naozaj nádherné…stále dúfam, že to bude čítať aj môj priateľ, ktorému asi nenápadne podstrčím link s týmto článkom.Ale nie je to len o mne. Komu by sa nepáčila nádherna spona do plsov na ples, do spoločnosti, do divadla. Krásny náramok na ruku, kde na nejednej oslave budete obdivovaná a krásna zároveň a náramok bude putovať po všetkých stoloch, možno až do kuchyne kuchárovi, ktorý nevie čo kúpiť svojej manželke, ktorá je toľko zaneprázdnená domácnosťou a deťmi, že zabudla aj na to, že nejaké náramky aj existujú.

V spoločnosti nie je dôležité čo máte oblečené ale najmä to, ako ste zladená, vhodné doplnky, z vás urobia tú naozajstnú hviezdu. Potom si niekto všimne váš make up a topánky…..náušnice s kamienkami, ktore v žiary reflektorov budú hrať tisícimi farbami budete neprehliadnuteľná.

Ešte stále váhate? Neváhajte, navštívte tieto stránky a potešte najskôr svoje oči, dušu a potom aj telo…..každá z nás si to zaslúži. nech vyberiete hocičo, k tomu čo vaša manželka, ja , nosím…farbu, prevedenie…..určite zabodujete. Ja sama som okúzlená množstvom, výberom a cenami, tie sú naozaj bezkonkurenčné, tak ak sa mi nesplní jeden zo snov, sama sa obdarujem…..aj to sa smie. :-)

Autor: nefertiti7

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 4. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.