Kvalitné a upratovanie v Bratislave za bezkonkurenčné ceny.

21 Október, 2011 | Autor: ip-servis | Pridané do Obchod a služby

Už máte svojho partnera pre upratovanie?

IP SERVIS

Jesenné a zimné sviatky už klopú na dvere spolu s nimi každoročné upratovanie po lete a krátkej jeseni .VEĽKÉ  upratovanie….

Blíži sa časť roka, kedy treba z našich domácností vyhnať letné obdobie a nachystať sa na sviatky jesene a zimy. Každá z Vás už určite zakúsila, čo všetko takéto  veľké upratovanie obnáša a povedzme si úprimne – ani jedna z nás sa do tejto práce príliš nehrnie. Každá domáca pani si povzdychne a začne si v mysli premietať, ako sa natrápila minulý rok, hlavne koľko času jej zabralo umývanie okien, tepovanie a vysávanie…

Nechce sa Vám upratovať? Nechajte to na nás!  Upratovacie služby ponúkame už od roku 2003 a na svojom konte máme už tisíce uprataných bytov a kancelárií. Zamestnanci firmy IP SERVIS sú pripravení  kedykoľvek vyhovieť  Vašim požiadavkám, či už ide  o umývanie okien, tepovanie, hĺbkové čistenie, úpravu okolia Vášho domu alebo  firmy, či úpravu zelene okolo Vás. Poskytujeme  kompletné hĺbkové čistenie a dezinfekciu Vašej domácnosti, takisto aj hrubé  a kompletné upratovanie po prerábaní a maľovaní. Personál  firmy IP SERVIS  je veľmi flexibilný a pripravený vyhovieť aj  Vám a Vašej firme.

Tento rok prichádzame s bezkonkurenčnými cenami. Nechajte si od nás vypracovať nezáväznú cenovú ponuku.

Autor: ip-servis

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.