Regionálny realitný portál Martin

26 September, 2011 | Autor: clusto | Pridané do Obchod a služby

Potrebujete rýchlo predať alebo prenajať nehnuteľnosť v okresoch Martin alebo Turčianske Teplice? Neváhajte preto využiť reality v Turci, ktorý Vám ponúka nadštandardnú prezentáciu a priestor pre Váš inzerát, aký nedostanete nikde inde a úplne zdarma. Reality v Turci je internetový portál kde nájdete najväčšiu ponuku nehnuteľností v regióne Turiec (Okres – Martin, Vrútky, Turčianske Teplice).

Reality Martin a Turčianske Teplice – regionálny realitný portál sprostredkúvame informácie o firmách v Martine a blízkom okolí ponúkajúce služby z oblasti financovania a poistenia nehnuteľností cez jej kúpu, predaj, výstavbu, rekonštrukciu, právne služby a poradenstvo, sťahovanie. Nájdete tu aj užitočne internetové linky súvisiace s realitami ako sú katastrálne mapy, geodetické a kartografické úrady. Na portály môžu inzerovať realitné kancelárie, developeri, ale i ostatní užívatelia, ktorí chcú ponúknuť svoje reality na predaj alebo prenájom v Martine a okolí. Užívateľom ponúkame prehľadné a uživateľsky jednoduché stránky, ktoré majú atraktívnu ponuku nehnuteľností. Po registrácií sa Vám automaticky vytvorí vlastné konto, cez ktoré môžete na portáli pridávať, upravovať a evidovať neobmedzené množstvo realitných inzerátov.

V prípade, ak na stránke Reality v Turci nájdete neaktuálne údaje, ponuku či nepodstivého makléra či realitnú kanceláriu, môžete nám to taktiež nahlásiť a po overení zjednáme nápravu. Pri zadaní ponuky taktiež môžete vyuziť funkciu TOP ponuka a Váš inzerát sa bude zobrazovať pevne na úvodnej stránke v okne TOP ponuka a v katalógu bude zvýraznená od iných ponúk.

Na stránkách RealityvTurci.sk nájdete široký výber nehnuteľností z okresov Martin a Turčianske Teplice a možnosť inzercie zdarma. Želáme Vám dobré rozhodnutia pri predaji alebo kúpe nehnuťeľností.

Autor: clusto

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.