Kaderníctvo Matrix Kežmarok

9 August, 2011 | Autor: Splinter41 | Pridané do Obchod a služby

Kaderníctvo MATRIX Kežmarok

 

Nové oblečenie, štýlové topánky, trendová kabelka…. no aj tak si pri pohľade do zrkadla poviete: „Stále to nie je ono!“  „S takýmito vlasmi nemôžem ísť na ulicu!!!“ …poznáte to? Myslím, že všetci zažívame situáciu, kedy si nevieme rady so svojim účesom.

Najčastejším problémom je  strih a farba vlasov,  zo salónu odídete ako filmová hviezda, no stačí jedno umytie hlavy a je po paráde. Veľkým problémom je práve komunikácia medzi kaderníkom a klientom. Už sa vám stalo, že ste boli ostrihaní tak ako chcela kaderníčka a nie ako ste chceli vy?

V  salóne Kaderníctvo MATRIX Kežmarok, je prvoradá spokojnosť zákazníka, vypočujeme všetky vaše požiadavky, čím zamedzíme vzniku rôznych nedorozumení. Venujeme sa dámam, pánom a tiež deťom. Je v našom prvoradom záujme udržať si a rozširovať klientelu, čo bez kvalitnej a svedomitej práce nie je možné. Zabudnite na starý model holičstiev, kde bola komunikácia medzi klientom a personálom tabu! Sme tu pre vás a vďaka tomu sa z mnohých našich klientov stali naši priatelia.

O vaše vlasy sa postaráme nie len v našej prevádzke, ale zároveň vám poradíme ako ich ošetrovať a upravovať v domácom prostredí. Že na to nemáte vhodné prípravky? Nech sa páči, u nás si môžete zakúpiť profesionálnu vlasovú kozmetiku MATRIX a preniesť tak kus kaderníctva aj k sebe domov

Návštevami našej prevádzky spoločne docielime spokojnosť s účesom a farbou vašich vlasov, tiež sa postaráme o ich zdravie a vitalitu. Už viac nebudete spínať ruky pri pohľade do zrkadla. Nezabúdajte, nie len šaty, ale tiež vlasy robia človeka!

Autor: Splinter41

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 2. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.