Keď mánia, tak drumball-mánia s koženou futbalovou loptou

28 Október, 2012 | Autor: ALDAS ALFA s.r.o. | Pridané do Šport

Lopta svojho druhu najzaujímavejšia. Takúto ste ešte nevideli – neutečie! Nové ! Nová futbalová hra, tréning, kondička, ale aj zábava, turnaje, súťaže, doma, v prírode, seniorské chvíle pre hru, či mládežnícky šport a chlapský život. S touto loptou je svet ozaj guľatý. Možnosti hry, ktoré táto lopta ponúka nie sú síce nekonečné, ale náročnosť a možnosti si určujete a vytvárate Vy sami.

Novinka na trhu, takže sa s ňou zoznámte. Aby ste mali predstavu, tak na videu www.drumball.sk sa Vám predstaví sama.

Kožená futbalová lopta, ktorej cieľom nie je Vás popreháňať, skôr naopak. V tomto prípade nejde o nabehané kilometre, podstatou je rozhýbať, uvoľniť a posilniť tie partie svalov, ktoré práve potrebujete. Športovec, nešportovec, mladý, senior, futbalista, úradník-doporučujeme každému túto drumball loptu.

Nepotrebujete k cvičeniu (alebo k zábave?) nikoho, absolútne si vystačíte aj sami. Pripevnite si ju opaskom k sebe, kopete a kopete a ona sa k Vám vráti za pomoci gumených predlžovacích šnúr, ktoré zároveň chránia aj Váš majetok, pokiaľ s ňou cvičíte doma. Vymyslite si sami zostavu, zorganizujte súťaže, turnaje a dajte nám o sebe vedieť. Vytvoríme spolu mužstvo a Vašu radosť a úspechy zviditeľníme na našej stránke.  Je to o športe, o hre, ale zároveň aj o zábave, preto nerobte z toho tvrdú drinu.

V perfektnom imidžovom obale sa nachádza kožená futbalová lopta veľkosti 4, nastaviteľný opasok, sada predlžovacích gumených šnúr, pumpička na loptu a samotný plechový obal s ramenným trakom.  Výborne sa hodí aj ako darček-je to také chlapské. Želáme Vám veľa krásnych chvíľ s drumballom, veľa radosti, zábavy a hlavne zdravia. A práve sme spolu začali drumballmániu!

Autor: ALDAS ALFA s.r.o.

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.