Skate značky Supra a Santa Cruz

26 Máj, 2013 | Autor: NatalieSvetla | Pridané do Šport

Milujete skate styl a poslouchání hip hopu? Pokud je pro vás skate móda součástí života a každodenní rutiny stejně jako dýchání, pak jistě znáte také značky Santa Cruz a Supra. Každý kdo žije skateboardingem, surfem, nebo jinými bordovými sporty velmi dobře zná jak boty Supra, tak oblečení a parádní skate prkna Santa Cruz. Skate styl však není jen pro ty, kdo sjíždějí rampy na skateboardu, nebo surfují na vlnách někde v Kalifornii.
Skate móda je tu pro každého, kdo má rád uvolněný styl života a trochu adrenalinu v žilách a taky pro ty, kdo žijí hudbou. Skate oblečení je velmi barevné, pestré a pohodlné. Trička značky Santa Cruz mají originální a nevšední potisk, který vám vždycky zvedne náladu i když se venku dá třeba zrovna do deště. Skateboardy značky Santa Cruz jsou opravdu vymazlenými kousky, na kterých je někdy skoro škoda jezdit. Poslední novinkou jsou skateboardy z kolekce The Simpsons. Opravdu vydařená prkna s potiskem piva Duff, nebo Homerova obličeje. Santa Cruz ale kromě prken ve velkém vyrábí také žabky, batohy a různé oblečení a taky veselé a originální brýle. Vybavte se kompletně na léto od značky Santa Cruz.
Pozor! Zapomněli jsme na tenisky. Žádnému správnému skate nadšenci přece nesmí na léto chybět nové tenisky! Možná jste si už vybrali žabky od Santa Cruz, ale bez skate bot se i tak neobejdete. Kalifornská značka Supra nabízí své klasické skate botičky se silnou bílou podrážkou, která perfektně přilne k vašemu prknu. Boty Supra se hodí jak na skateboard tak i na běžné nošení. Vyberte si některé z vychytaných botiček třeba šedé s neonově žlutou podrážkou – boty Supra Bullet.

Autor: NatalieSvetla

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.