Lyžovačka na Slovensku

12 Február, 2015 | Autor: Andrea Activitova | Pridané do Cestovanie a ubytovanie, Zábava

Uvažujete o tom, ktoré hory navštíviť a zažiť zábavu na bohato zasnežených kopcoch? Neváhajte a poďte sa aj Vy s nami spustiť po svahoch!

Vyskúšali ste už pravú snežnú zábavu na strednom Slovensku? V Kremnických vrchoch čaká známe lyžiarske stredisko Skalka pri Kremnici či SKI Krahule. Čo nájdete v stredisku SKI Krahule? Rozhľadňu, lanovku s mnohými stupňami obtiažnosti zjazdoviek, detský lanový vlek a večerné lyžovanie! A čo nájdete v Skalke pri Kremnici? Možnosť opaľovania sa na lehátkach vo výške 1060 m n.m. pri Hornej Kolibe.  Na skok od spomínaných lyžiarskych stredísk je ubytovanie Žiar nad HronomKrahule, Ubytovanie v súkromí u Kordy.

Čo tak zájsť do lyžiarskeho strediska SKI PARK Kubínska Hoľa? Množstvo prekážok, Snowboard park, pretekárske trate, freeride a detská škôlka – to je SKI PARK Kubínska Hoľa! Po naplno prežitom dni si výborne oddýchnete tam, kde na Vás myslia – ubytovanie OščadnicaPenzión Fuňák.

Alebo máte chuť zažiť čaro Malej Fatry? Zimné radovánky v lyžiarskom stredisku Vrátna Free Time Zone si určite užijete. Okrem klasického lyžovania a snowboardovania a skialpinizmu si môžete vyskúšať novinky akými sú snežnicové túry, snowtubing a snowkiting. Ak Vás zaujali možnosti tohto strediska a chceli by ste ich okúsiť na vlastnej koži, potom ubytovanie ZázriváPenzión Jánošíkov Dvor je tu len a len pre Vás. Zaujímavosťou sú preteky gazdovských koní s prehliadkou fašiangových masiek i zvykov.

To všetko a ešte viac Vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou, tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku!

 

Autor: Andrea Activitova

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 3. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.