Kongresová turistika

11 Február, 2015 | Autor: Andrea Activitova | Pridané do Cestovanie a ubytovanie, Zábava

Počuli ste už kongresovom turizme? Kongresová turistika je jedna z najlukratívnejších oblastí cestovného ruchu.  Za cieľom rozšírenia svojho odborného vzdelania prichádzajú účastníci týchto podujatí do viacerých ubytovacích zariadení poskytujúcich tieto i doplnkové služby. Slovensko sa preto postupne dostáva na pozíciu známejšej destinácie.

Na Kysuciach zažijete čertovský dobrý pobyt, ak si zvolíte ubytovanie Lazy pod Makytou, Wellness & Spa Hotel Čertov nachádzajúci sa v krásnom prostredí Javorníkov s dokonale čistým vzduchom. Na Čertove Vám poskytnú rozľahlú miestnosť vhodnú na semináre, kongresy i prednášky – sami si však zvolíte usporiadanie kongresu v sále.

Vysoký štandard relaxačných, ubytovacích, ale najmä kongresových služieb zažijete, ak navštívite ubytovanie Prievidza, Hotel Preuge. Profesionálny prístup, útulné zázemie a vhodné priestory sú samozrejmosťou v Hoteli. Pripravia i dovezú žiadané jedlá na studený i teplý bufet.

Špičkové vybavenie a moderné zariadenia  – správne miesto pre Vás biznis s obchodnými partnermi. Ubytovanie ZvolenHotel Tenis má pre Vás priestory vhodné na organizovanie školení, kongresov, výstav, seminárov i teambuildingov. Po kongrese si oddýchnete v modernom wellness centre alebo pri príjemnej masáži. Pre športovcov čaká veľa možností aktívneho oddychu v multifunkčnom športovom areáli.

Kongres na Sliači, to je ubytovanie Sliač, Hotel Kaskády s tradičnými ayurvédskymi kúpeľmi, minigolfom, tenisom a mnohým iným… K dispozícii je 8 kongresových sál, kde je možné usporiadať párty, teambuildingy či barmanské show.

Najznámejším mestom kongresu je Bratislava. Výhľad na Staré mesto i Bratislavský hrad máte možnosť vidieť, ak si objednáte ubytovanie Bratislava, Lindner Hotel Gallery Central. Tešiť sa ako obchodníci môžete na najmodernejšiu konferenčnú a komunikačnú techniku, pre oddych bazény či nákupné centrum Central priamo pod hotelom. Tento Hotel je vhodným kandidátom pre organizovanie kolektívnych ale aj individuálnych programov.

Na východnom Slovensku máme ubytovanie KošiceTeleDom Hotel & Conference Center, kde si dokonca môžete zvoliť, či si prajete tvrdé alebo mäkké posteľné matrace. Vlastná taxislužba a služby nonstop podčiarkujú exkluzivitu hotela. Hotel Vám zabezpečí kvalitné zázemie v rámci oblasti vzdelávania a poskytovania školiacich aktivít, ktoré sa orientujú na najnovšie metód z oblasti informačných technológií. Podobne pohodlný pobyt v meste Vám poskytne Best Western Hotel Roca, ideálny pre ubytovanie ale aj organizovanie coffee breakov, firemných stretnutí, školení.

Ubytovanie PopradHotel Satel na východe Slovenska hravo zorganizuje školenia, kongresy, semináre s kapacitou až do 450 osôb. Na základe Vašich požiadaviek Vám zostavia ponuku. Na výber máte hneď niekoľko možností – veľká i kongresová sála, seminárne miestnosti, pódium i audio-vizuálna technika. Tentok rok si môžete zvoliť aj jeden z pripravených akciových konferenčných balíčkov.

To všetko a ešte viac Vás čaká na UbytujSa.sk– ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou, tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku!

 

Autor: Andrea Activitova

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 3. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.