Najobľúbenejšie destinácie Slovákov

24 Marec, 2014 | Autor: odovolenke.sk | Pridané do Cestovanie a ubytovanie

Slováci radi chodia na letné dovolenky k moru. Už zďaleka nie je typická dovolenka Slováka pobyt pri Jadranskom mori. Vzhľadom na blízkosť Chorvátska a Talianska sú tieto destinácie stále na popredných miestach dovolenky Slovákov. V posledných rokoch stále väčší počet Slovákov cestuje na vzdialenejšie miesta sveta ako napríklad Thajsko, Srí Lanka, Maledivy či Bali. Dovolenku v exotike si dopraje z roka na rok čoraz viac našincov.

Veľa informácií o jednotlivých destináciách nájdete na mnohých stránkach. Nová stránka www.odovolenke.sk ponúka všetky informácie na jednom mieste. Nájdete tu užitočné rady na cestu, informácie o počasí, popisy jednotlivých letovísk, pamiatky či informácie o doprave. Nájdete tu tiež ponuku ubytovania v jednotlivých destináciách a rezortoch a tiež dovolenky na jednotlivé miesta. Okrem tradičných destinácií slovenského dovolenkára ako je Chorvátsko, Taliansko, Grécko či Španielsko nájdete na webe odovolenke.sk podrobné informácie o spomínanej exotike.

Všetky potrebné informácie nájdete pekne zoradené v prehľadnom menu. Pred dovolenkou stačí prísť na spomínanú stránku a vďaka informáciám sa ľahšie rozhodnete do ktorého kúta sveta zavítate. Dúfame, že vám tohtoročná letná dovolenka vyjde na jednotku a prinesiete si množstvo zážitkov, o ktoré sa s nami môžete podeliť. Radi zverejníme vaše fotografie a užitočné informácie sprostredkujeme ďalším dovolenkárom.

Veľa šťastia pri rozhodovaní o tohtoročnej letnej dovolenke praje tím

odovolenke.sk

Autor: odovolenke.sk

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.