Chaty na prenájom pre Vašu dovolenku

7 Máj, 2014 | Autor: majomb | Pridané do Cestovanie a ubytovanie

Zima sa už pomaly blíži ku koncu a my si užívame posledné zvyšky snehu. Vo vyšších nadmorských výškach ako Vysoké Tary, Nízke Tatry sú ešte stále relatívne dobré podmienky na lyžovanie alebo snowboarding. Na horských chatách sa ešte nachádza dosť hostí oblečených v zimnom oblečení, horúci čaj a varené víno sú aj naďalej v kurze.

Jarná dovolenková sezóna už ale klope na dvere a máte poslednú príležitosť si ešte prenajať chatu alebo iné ubytovanie v blízkosti nejakého lyžiarskeho strediska. Vyhľadávané chaty na prenájom nájdete na webových stránkach www.chaty-dovolenka.sk. Stránka obsahuje veľa zaujímavých ponúk v najobľúbenejších turistických destináciách. Môžete si vybrať so širokej ponuky chát, chalúp, dreveníc, hotelov a penziónov. Ubytovanie si objednávate priamo od vlastníka ubytovania, čiže máte garantovanú najnižšiu cenu. Každé zariadenie obsahuje detailné informácie o polohe a vybavení. Dostupné sú tiež ďalšie doplnkové informácie, ako napríklad informácie o okolí ubytovania, kde sú zobrazené najbližšie turistické atrakcie (kúpaliská, lyžiarske strediská, hrady a ďalšie). Každé ubytovanie je doplnené o fotografie, ktoré Vám určite pomôžu pri výbere. Jednotlivé ubytovania sú rozdelené do kategórií podľa typu a polohy. Samozrejmosťou je zobrazenie polohy ubytovania na mape.

Nemusíte si pritom prenajať chatu len na lyžovačku. Nezabúdajte však, že chatu si treba vždy rezervovať v predstihu, pretože tie najlepšie chaty sú už rezervované aj niekoľko mesiace v predstihu.

Autor: majomb

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.