Dôležitá súčasť svadby – svadobné oznámenie

16 Júl, 2014 | Autor: Martina | Pridané do Ostatné články

A teraz najdôležitejšia súčasť svadby. Tu môžete nenápadne nechať pootvorenú stránku na našom blogu. Každá z nás si aspoň raz predstavila, ako by malo vyzerať jej požiadanie o ruku. A predstavili ste si aj váš zásnubný prsteň. Určite, aspoň trošku, áno. Mal by to byť diamant, alebo by stačil nejaký polodrahokam? Niektoré to vieme presne a iné sa tým veľmi netrápia. Ako by mal vyzerať ten pravý prstienok pre vás. Dnes nájdete prstienky rôznych tvarov a materiálov. Môžu byť ako zvieratká, alebo ako kvety, poprípade pripomínajú prstene z historie, ako keby vám ho doniesol od  kňažnej, prechádzajúcej sa po nádherných záhradách. Aká to romantika. Prstene nám spečatia to, čo by sme radi zachovali na celý náš život a tak sa často stáva, že si nevieme vybrať. Dnes ale môžeme prispôsobiť výber hocičomu. A tak si len zaspomínajte na spoločné chvíle a určite nájdete ten pravý. A potom si už len stačí vybrať svadobné oznámenie.

A po zásnubách prichádza svadba. A k nej patria obrúčky. Obrúčky majú vyjadriť váš sľub. Ukázať ostatným, že k sebe patríte a veľmi sa milujete. A tak sa rozhodnite správne. Budete ich nosiť celý svoj život. A nezabudnite,  pri obrúčkach platí, v jednoduchosti je krása. To isté platí aj pri výbere svadobného oznámenia.

Korunou krásy každej ženy sú vlasy.  A preto si doprajte, na váš veľký deň nejakú tú ozdôbku do vlasov. Nezabudnite aj na dekolt, vaše ušká a  zápästia. Ale vždy si vyberte len jednu časť tela. Menej je totiž viac. A pri neveste to platí dvojnásobne. Ozdobu môžu predstavovať aj kvety, alebo vaše tetovanie,  poprípade nejaký ten bodypainting. Ak máte  šperky po babičke a naozaj ich máte radi,  neváhajte a ozdobte sa nimi. Veď na krásnu vintage svadbu budú ako stvorené. A čo tak svadobné oznámenie v štýle Vintage?

 

Autor: Martina

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 2. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.