Prečo si požičať práve náš stavebný alebo poľnohospodársky stroj?

7 Máj, 2014 | Autor: Plant_90 | Pridané do Auto-Moto, Ostatné články

Dôvodov môže byť viacero. No jeden z najdôležitejších aspektov je ten, že naše stroje sú vykonné a na vysokej technickej úrovni. Takmer žiadna stavebná značka nie je tak kvalitná a celosvetovo uznávaná ako caterpillar. Takisto je to adekvátny stroj na adekvátnu prácu, čo znamená, že neposkytujeme len jeden druh strojov, ale máme široký produktový rad, kde sa nachádzajú variabilné produkty vyrábané a špecifikované na základe vašich potrieb.

Vieme vám poskytnúť či už nakladače alebo rýpadlá alebo elektrocentrály. Hoci prenájom je len na nevyhnutne dlhú dobu, no vy si jej dĺžku vopred stanovíte. Taktiež si stanovíme vopred pevnú sadzbu za vypožičanie. Servisné prehliadky a opravy nezavinené vami sú zdarma, keďže vlastníkom je stále firma Zeppelin. Vďaka tomuto biznis modelu vypožičiavania týchto strojov máte možnosť úspory investícii a investovať ich do vašej stavebnej alebo poľnohospodárskej činnosti. Takisto je to spôsob výhodnej daňovej kalkulácie. Taktiež tým, že poskytujeme tieto služby, máte u nás kvalitné servisné zázemie.  Zabezpečujeme prepravu strojov na miesto nasadenie. Vy nám zadáte adresu, my dovezieme. Sieť stredísk je z tohto dôvodu po celom Slovensku.

Taktiež kalkulácie a uzavretie zmluvy je jednoduché. Na uzavretie nájomnej zmluvy potrebujete iba overený výpis z obchodného registra, živnostenský list a osvedčenie o registrácii k DPH (kópiu). Takisto môžeme vyžadovať kópiu faktúry za relefon, resp. elektrinu, plyn, realizované zákazky, referencie, občiansky preukaz, platná strojný preukaz a v prípade zastupovania štatút. Požičiavanie strojov s Phoenix Zeppelinom je jednoduché!

 

Autor: Plant_90

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 8. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.