Torta z plienok – ideálny darček nielen na krstiny

8 Máj, 2014 | Autor: rybjar | Pridané do Ostatné články

Ak hľadáte originálny a hlavne praktický darček pre bábätko – či už ako darček na krstiny alebo ako darček k narodeniu dieťatka – vsaďte na tortu z plienok! Plienková torta má vzhľad ako klasická torta, no je vyrobená z jednorázových detských plienok. Torty z plienok sú často dopĺňané ďalšími kojeneckými potrebami ako napr. kojenecké oblečenie, kozmetika, hračky a pod. – všetko záleží od vášho vkusu.

My v Darčekových tortách používame pri výrobe plienkových toriet kvalitné jednorázové detské plienky značky Pampers Active Baby. Ak si zákazník nepožiada inak – tak na výrobu toriet používame plienky veľkosti 3 – MIDI. Keďže ide o darčeky pre bábätká kladieme pri výrobe našich toriet z plienok veľký dôraz na čistou a hygienu. Pri spájaní plienok nepoužívame žiadne špendlíky ani lepidlá, ktoré by mohli plienky a tým aj celú plienkovú tortu nejako poškodiť či znehodnotiť.

Ako doplnky na naše plienkové torty vyberáme kvalitné detské oblečenie predovšetkým od slovenských výrobcov. Naše torty z plienok často dopĺňame plyšovými hračkami z jemného plyšu. Všetky naše torty z plienok sú tematicky aj farebne zladené pre dosiahnutie želaného efektu. V našej ponuke nájdete plienkovú tortu pre malého piráta či námorníka, tortu pre malú parádnicu a samozrejme celú plienkovú ZOO.

Najnovšími prírastkami v našom e-shope sú torty z plienok v podobe bociana či motorky, ktoré potešia nielen malého oslávenca ale aj jeho mamičku. Ale ak by ste si predsa len nevybrali z našej bohatej ponuky darčekových toriet, urobíme vám tortu z plienok na želanie – stačí nám zaslať vaše predstavy.

 

 

Autor: rybjar

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.