Módne náramky s mystickou silou

7 Máj, 2014 | Autor: womanology | Pridané do Ostatné články

Celý svet podľahol trendu elegantných, luxusných doplnkov, ktoré sú nielen na okrasu, ale skrývajú v sebe mystickú silu a magický význam. Každý, kto ich má na sebe, získava nenápadného pomocníka, ktorý dodáva sebavedomie, ochranu či iný filozofický prínos. Pre ich konkrétne vlastnosti sa zaradili medzi populárne módne doplnky, ktoré vídame na známych osobnsotiach a celebritách.  Teraz ich môžete nosiť aj vy a vybrať si tie, ktoré sú pre vás najvhodnejšie.

Červené náramky Kaballah

Červená šnúrka či červený náramok na zápästí pochádza z judaizmu a Kabaly. Nosí sa na ľavom zápästí, pretože ľavú stranu považuje toto učenie za spirituálne prijímajúcu stranu tela. Červený náramok vás má ochrániť pred urieknutím, čiže pred zlými pohľadmi, ktoré vám venujú ľudia v zlosti či zo závisti. Červené ochranné náramky sú často doplnené ďalšími symbolmi – talizmanmi, ktoré ochrannú silu náramku podporujú.

Shamballa

Jay-Z, Jennifer Aniston, Justin Bieber či neúprosný módny guru Karl Lagerfeld – všetci podľahli kúzlu a sile, ktoré v sebe prinášajú shamballa náramky. Ručne pletené náramky z čipky makramé doplnené o shamballa korály a ďalšie polodrahokamy či minerály prinášajú magické účinky ázijskej filozofie. Označenie Shamballa pochádza z budhizmu a pomenúva kráľovstvo skryté niekde v horách Ázie, zhmotňujúce miesto pokoja a mieru. Náramky Shamballa prinášajú magickú silu tohto posvätného miesta a energizujú nás samotných. Rôzne komponenty a farby, z ktorých sú šperky vyskladané, pôsobia na iné čakry a majú svoje opodstatnenie a význam. Nosenie tohto šperku vám napomôže nájsť svoju vnútornú “Shamballu” – a teda vyrovnanosť a pokoj.

Náramky priateľstva

Náramky priateľstva, ktoré svoju prvú éru zažili približne v 90-tych rokoch sú späť. Ide o pestré, často dúhové náramky, ktoré dávate do daru ako symbol priateľstva. Náramky sú zvyčajne pletené a nájdete ich v rozličných vzoroch a šírkach. Farba aj v tomto prípade určuje význam náramku. Ak vám niekto podaruje náramok v odtieňoch modrej, znamená to vernosť, červené tóny zase znamenajú úprimnosť a zelená napríklad zodpovednosť.

Magické náramky, ako aj iné módne doplnky, nájdete v ponuke internetového obchodu www.womanology.sk.

Autor: womanology

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.