Vaše eco-friendly svadobné oznámenie

8 Máj, 2014 | Autor: Martina | Pridané do Ostatné články

Svadobné oznámenie šité na mieru len a len pre vás. A my vám dáme v dnešnom blogu pár nápadov,  ako na to. Tak do toho a prajeme vám príjemné čítanie.

Nápadov existuje tak veľa, len si treba správne vybrať. Každý z nás si počas vzťahu necháva maličkosti, ktoré si ukladá do malej škatulky, alebo zásuvky. Skúste tieto poklady nájsť a prehrabať sa nimi. Zaspomínajte, kde ste všade boli a čo ste spolu prežili. Okrem toho, že sa výborne zabavíte, nájdete v spomienkach a odložených predmetoch možno tú najoriginálnejšiu myšlienku na vaše svadobné oznámenie. Nezabudnite,  maličkosti sú najdôležitejšie.

Ste milovníci prírody a vašu vášeň a spoločnú posadnutosť horami vám pripomenul kus odloženého samorastu, ktorý vám váš vyvolený našiel  na romantickej prechádzke lesom? Tak dotoho a dajte si svoje svadobné oznámenia vytlačiť na recyklovateľné, tenulinké preglejky. Nie je to len krásne a veľmi nápadité, ale aj eco-friendly. A vaši najbližší budú mať od vás kúsok lesa.

Lúčime sa s vami a dúfame, že vám náš blog aspoň troška pomohol v rozhodovaní. Hlavne nezabúdajte. Odvážnym šťastie praje. Prejavte sa, ukážte svoje skryté, divoké, romantické a  kreatívne ja. V tento deň môžete všetko. Pretože je to váš deň a vy si ho máte užiť naplno a zapamätať navždy. Tak dotoho. Lúči sa s vami tím LarisDesign.

 

 

 

Autor: Martina

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 2. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.