Výchovné, kreatívne a kvalitné hračky pre deti

1 Apríl, 2013 | Autor: wesna | Pridané do Ostatné články

Ak je pre Vás pri nákupe na prvom mieste kvalita a bezpečnosť , a pri nákupe detských hračiek to platí dvojnásobne, ste na správnom mieste.

Nemecká spoločnosť Bruder vyrába hračky už od roku 1926,  na trhu je vo svojom odbore jednotkou a na svojom konte má tisíce spokojných zákazníkov. Jej tajomstvom je kvalitný materiál, originálna myšlienka a prístupnosť. Táto spoločnosť sa sústredí na výrobu modelov nákladných, pracovných a poľnohospodárskych áut a strojov, pričom zachováva ich skutočný dizajn a funkcionalitu.  Hračky sú naviac odolné, vyrobené z kvalitného plastu, preto deťom poskytnú bezpečnú hru či už vonku na pieskovisku alebo vo vnútri domu. Keďže fungujú rovnako ako skutočné modely, deti pri hre s nimi získavajú jasnejšiu predstavu o tom, ako stroje fungujú, napomáhajú im budovať si predstavivosť, technické a logické myslenie a určite im tieto hračky zodpovedajú viac otázok, ako mnohokrát dokážeme my, dospelí.

V ponuke má táto spoločnosť i hračky pre najmenšie deti do 3 rokov, ktoré pozostávajú z väčších častí, preto nehrozí, že by ich dieťa dokázalo rozobrať a prehltnúť menšie časti.

Ku každému z modelov si možno dokúpiť vhodné doplnky a príslušenstvo, či už súčasti k autám, ako napríklad vlečky, kolesá, prívesy alebo figúrky osôb a zvierat, či dokonca prístrešky a ploty na vybudovanie vlastnej farmy.

Tieto hračky isto potešia nielen deti, ale aj dospelých zberateľov áut, pretože firma sa sústredila na výrobu strojov svetoznámych značiek ako napr. John Deere či New Holland.

Za kvalitnými hračkami nemusíte cestovať, stačí navštíviť náš internetový obchod Hračky pre chlapcov, kde nájdete širokú ponuku týchto produktov a rôzne akcie a novinky.

Všetky modely máme skladom a sú ihneď dostupné na dodanie.

Autor: wesna

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.