Dovolenka v Chorvátsku na Makarskej Riviére

25 Apríl, 2013 | Autor: adriasun | Pridané do Cestovanie a ubytovanie

Dovolenka na Makarskej Riviére v Chorvátsku je úžasnou voľbou pre správny oddych, načerpanie novej energie, odreagovanie a nadobudnutie nových síl  je práve dovolenka ubytovanie Podgora na Makarskej riviére. Makarská riviéra sa rozprestiera na severozápade kde sa nachádza mesto svetoznáme pirátske mesto Omiš a na juhovýchode pri rieke Neretvy.

Krásne slnečné podnebie a  kamienkové pláže sú dôvodom pre správny oddych. Je to veľmi populárna turistická destinácia.  Patri medzi najkrajšie chorvátske pobrežia Jadranského mora.  Mnohí klienti vyhľadávajú ubytovanie práve v tejto oblasti. Medzi najobľúbenejšie partia apartmány Podgora.

Makarská riviéra je zaujímavá aj výletmi loďou, plavbami na blízke ostrovy, ako sú Brač, Hvar, či  Korčula. Dovolenkové plachtenie na otvorenom mori  pozdĺž Makarskej riviéry je ďalším dôvodom ako si správne  užiť a vychutnať letnú dovolenku práve na tomto prekrásnom Jadranskom pobreží.

Nezabudnuteľnou časťou dovolenky na Makarskej riviére je práve nočný život, kde to najviac žije. S názvom Nočný život je spojená promenáda popri rozličných stánkov, kde okrem suvenírov nájdete aj rôzne reštaurácie, v ktorých máte na výber z množstva výborných jedál a nápojov.

Veľmi obľúbenou pochúťkou je torta Makarana, Je to mandľová torta s likérom Maraskino. Určite stojí za to tieto fantastické pochúťky počas dovolenky v Chorvátsku ochutnať. Ta hor sa do toho a balíme kufre.

Autor: adriasun

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 18. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.