Cestovanie cez rakúske cestovky do exotických krajín

16 Marec, 2013 | Autor: desirea | Pridané do Cestovanie a ubytovanie

Obľúbenosť exotických dovoleniek každoročne rastie. Ešte pred niekoľkými rokmi boli pre väčšinu z nás príliš drahé, ale vďaka cestovným agentúram, ktoré sprostredkovávajú zájazdy od zahraničných (najčastejšie nemeckých a rakúskych) cestovných kancelárií, sú výlety do slnečného Karibiku či vzdialeného orientu oveľa dostupnejšie. Okrem nižšej ceny sa navyše dočkáte nadštandardných služieb, ktoré od tuzemských cestoviek čakať nemôžeme. Ak je vám mrazivé počasie proti srsti a radšej by ste strávili Vianoce alebo zimu pod palmami, pomôžeme Vám s výberom vhodného miesta. Ponuky nájdete na rakuskedovolenky.sk.

Vaše tohtoročná dovolenka v exotike môže mať mnoho podôb a výber cieľovej destinácie závisí na vašich osobných preferencií. Predtým, než zájazd rezervujete, si preto ujasnite, čo od dovolenky očakávate. Chcete si oddýchnuť a hodiť za hlavu starosti všedných dní, alebo spoznať nových ľudí a prezrieť si atraktívne pamiatky? Cestujete sami, s partnerom či celou rodinou? Ak si odpoviete na tieto otázky, predídete zbytočnému sklamaniu.

Zimné mesiace sú ideálne pre návštevu Karibiku a východoázijských krajín. Zatiaľ čo stredná Amerika zaujme predovšetkým turistov, ktorí túžia po pokojne strávenej dovolenke na nie príliš preľudnených plážach, ázijské krajiny zaujmú milovníkov orientálnej kultúry. Či už vyrazíte akýmkoľvek smerom, nezabudnite si zbaliť dostatok opaľovacieho krému s vysokým faktorom. Tuzemská zima nám dá veľmi ľahko zabudnúť, že ochrana pokožky v exotických krajinách je veľmi dôležitá. Naša pokožka nieje počas zimy naučená sa vystavovať slnku a preto treba predchádzať šokom.
Ak máte radšej bližšie destinácie a na výlet za exotikou nemáte ani pomyslenie, bude pre vás tým pravým dovolenka v Egypt alebo dovolenka v Turecku. Na začiatok turistickej sezóny si síce pár mesiacov počkáte, ale zase sa budete mať na čo tešiť. Kúpať sa v Egypte dá celoročne a to klasické vyvaľovanie sa na plážach už od marca, v Turecku už od mája. Ideálnymi destináciami sú aj obľúbené Španielsko a Bulharsko.
Dovolenka v Španielsku je ideálna aj pre rodiny s deťmi, rovnako ako aj dovolenka v Bulharsku.

Kompletné ponuky od zahraničných cestovných kancelárií nájdete na rakuskedovolenky.sk, kde si môžete vybrať z celej rady destinácií a v prípade záujmu môžete využiť možnosť nákupu na splátky.

Autor: desirea

Cestovná kancelária

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 4.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.