Slovak Poker Tour 2012

10 Január, 2013 | Autor: grisio | Pridané do Zábava

V zimný sobotný večer,  8. decembra 2012, hostil pokrový klub Bluff v Žiline finále Slovak Poker Tour 2012. Táto prestížna séria 4 online turnajov a 5 živých turnajov v pokri, ktoré organizovali najznámejšie slovenské pokrové herne, vyvrcholila v dlho očakávanom finále v Žiline. Plne klimatizovaný klub Bluff je s kapacitou 60 miest jedným z najväčších pokrových klubov na Slovensku a pravidelne organizuje rôzne turnaje.

Do sobotného finále sa kvalifikovalo až 51 najlepších pokrových hráčov.  Tí bojovali jednak o prizepool 5000 € a mali poslednú šancu pri získaní ďalších bodov do tabuľky SPT v boji o víťaza tejto poker série. Víťaz celej série SPT totiž získava 2000 € balíček na turnaj série EMOP podľa vlastného výberu – čo lákalo všetkých.

Po úvodných kolách a vypadnutí 42 hráčov sa rozhodlo o zložení finálového stola s 9 hráčmi. Keď z finálového stola vypadol Mr.Tom Molivan ako šiesty, bolo rozhodnuté o víťazovi celej série. Stal sa ním p. Richard Lenhard a získal tak exkluzívny balíček na turnaj EMOP. V záverečnom heads-upe sa nakoniec predstavili Laco “Caesars” Varkoly a Miroslav Kopčík. Tí dllhý čas prelievali žetóny z jednej strany na druhú ale postupne získal prevahu Laco “Caesars” Varkoly a stal sa víťazom tohto dlho očakávaného finále Slovak Poker Tour 2012.

Autor: grisio

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.