Drevorezba pre náš domov

Ľudstvo zaznamenalo v poslednom storočí obrovský technický pokorok. Od sviečok a konských záprahov prešlo k parným strojom, odkial míľovými krokmi kráčalo za vôňou benzínu a motorovej nafty, od ručných manufaktúr prešlo k zrobotizovanej sériovej výrobe kde na ruky pracovníkov 24 hodín denne svieti elektrické svetlo, ľudský život sa predĺžil vďaka vedeckým a lekárskym objavom, skrátil sa čas nutný na prekonávanie vzdialeností. Zdanlivo tým ľudstvo získalo čas. Paradoxom však je práve to, že takýto zrýchlený životný štýl má za následok mnohé civilizačné ochorenia.

V poslednom období sa často hovorí o bližšom súžití človeka s prírodou. S obľubou sa vraciame k tradičným stavebným materiálom – kameňu a drevu. Práve drevo sa odjakživa spája s človekom, nielen pre jeho spätosť s jeho prapôvodnými životnými potrebami – nutnosťou loviť a obrábať pôdu, ale aj pre jeho umeleckú tvorivosť, ľahkú opracovateľnosť dreva, vysokú pevnosť a estetickú hodnotu. Práve tento posledný prvok je ten, na ktorý by sme chceli poukázat. V dreve je totiž ukrytá krása a my ju vieme nájsť.

Sme radi, že vám môžeme predstaviť e-shop, kde sa dajú z pohodlia vášho domova nakúpiť rezbárske výrobky, sošky a reliéfy s kresťanskou tematikou, drevené vyrezávané hračky, vyrezávané drevené krížiky, drevené dekorácie, vyrezávané drevené plastiky a reliéfy, nábytkárske doplnky, vyrezávané zábradlia, rámy na zrkadlá, podložky pod trofeje a reklamný tovar. Navštívte náš eshop http://vyrezavane-dekoracie.sk/

Autor: slant

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 2. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.