Najlepsia rybacka s Nordik travel v Nórsku

3 December, 2012 | Autor: norska rybacka | Pridané do Cestovanie a ubytovanie

Chcete zažiť nezabudnuteľnú rybačku v Nórsku? Ak máte radi ryby, more a panenskú krajinu, Nórsko je pre vás ideálna destinácia. Nádherné fjordy, ktoré sú plné najrôznejších druhov rýb, sú ako stvorené pre aktívnu rybársku dovolenku. Poďte s nami na ryby do Nórska, zažite nezabudnuteľnú dovolenku v tejto nádhernej krajine, ktorá je pre svoj rybolov známa na celom svete.

CK Nordik travel je cestovná kancelária špecializujúca sa na rybárske zájazdy do Nórska, či už pre súkromné osoby alebo pre firemných klientov.  S Nordik travel máte možnosť si vybrať destináciu, ktorá najviac spĺňa Vaše predstavy. Okrem štandardnej ponuky troch destinácií, Vám na požiadanie vypracujeme zájazd na mieru.

Navyše, ľahko Vám vybavíme povolenie pre rybolov na riekach, kde môžete rybárčiť na lososy a iné sladkovodné ryby, ktorých je v Nórskych riekach a potokoch neúrekom.

S CK Nodrik travel zažijete tú najlepšiu rybačku za skvelú cenu. Vyberte si svoj zájazd na

http://www.norskorybolov.sk.

Nie ste fanúšikom rybolovu v Nórsku? Napriek tomu Do Nórska nemusíte ísť len na ryby. Čistý vzduch, fjord ako zrkadlo, vynikajúca viditeľnosť vo vode, kopce posypané snehom a všade množstvo vodopádov. Nórsku krajinu si zamiluje úplne každý.

Autor: norska rybacka

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.