Lahodná káva. Rýchlo a jednoducho.

3 December, 2012 | Autor: prista | Pridané do Ostatné články

Stres a ubehaný životný štýl súčasnej generácie je poriadna záťaž pre organizmus. Naše telo sa potrebuje pripraviť, alebo ak chcete naštartovať do každého dňa, tak aby to zvládlo bez ujmy na zdraví.

O potrebe zdravých a výdatných raňajok hádam nikomu nemusíme rozprávať. Ale tie často nestačia, preto máme vo zvuku dať si šálku horúcej kávy – pre to skutočné prebudenie.

Práve za týmto účelom výrobcovia pripravili tzv. kapsulové kávovary. S ich pomocou si behom chvíle pripravíte lahodné Latte Macchiato, Cappuccino s bohatou penou alebo silné Espresso. Ak patríte medzi fanúšikov skvostnej kávy, určite by ste mali aspoň pouvažovať o takomto prístroji.

Medzi najznámejšie kapsulové kávovary súčasnosti patria Nestle Dolce Gusto a Tassimo od značky Bosch. V značnej miere ide o veľmi podobné zariadenia, ktoré sa odlišujú iba detailoch. Celkový princíp je veľmi podobný – do zariadenia vložíte požadovanú kapsulu s kávou, zatvoríte, spustíte a pozorujete, ako pred vašimi očami vzniká chutný nápoj.

Hlavný rozdiel medzi týmito strojmi spočíva paradoxne vo vás samotných – je ním totiž chuť kávy. Dolce gusto používa kapsule značky Nescafe a Tassimo zas Jacobs.

Kapsulové kávovary sú ideálnym darčekom pre ľudí, ktorí majú radi aj inú kávu, ako klasického „turka“ a radi si občas doprajú niečo príjemné. Pre nich je kúpa dvoch balení kapsúl mesačne výhodná, špeciálne keď zastihnú zľavovú akciu niektorého z obchodných reťazcov.

Dolce gusto ani Tassimo sa nehodia pre vášnivých milovníkov kávy, ktorí denne vypijú niekoľko šálok tejto pochúťky, pretože sa im viac oplatí investícia do profesionálneho kávovaru.

Ak myslíte, že kapsulový kávovar je pravým riešením pre vás, tak neváhajte a nájdite si ten svoj za najlepšie ceny prostredníctvom portálu www.PesiaZona.sk.

 

 

 

Autor: prista

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.