Pobyty so zľavou viac ako 40%

26 November, 2012 | Autor: newtravel | Pridané do Cestovanie a ubytovanie

Máte radi cestovanie, ale ste limitovaný časom? Potom sú pre vás ideálne krátkodobé, najčastejšie trojdenné pobyty, s ktorými môžete cestovať nie len za krásami Slovenska, ale aj Českej republiky a ďalších zemí Európy. Ak navyše chcete cestovať s minimálnymi nákladmi, ale pritom kvalitne, využite ponuku zľavových portálov. V súčasnosti ich na Slovensku funguje celá rada. Jedným zo zľavových portálov s najkvalitnejšou ponukou pobytov je portál NewGo.sk, ktorý ponúka pobyty a zážitky so zľavou viac než 40%.

NewGo.sk sa zameriava výhradne na oblasť cestovného ruchu, a preto tu nájdete len kvalitné ponuky na cestovanie. Obľúbené sú hlavne zľavy na kúpeľné pobyty, lyžiarske pobyty a romantické pobyty pre dvoch. To všetko za skvelú cenu! Nákup dovolenky na NewGo.sk je veľmi jednoduchý – stačí si len vybrať pobyt, ktorý vás zaujal, odoslať objednávku a po zaplatení dostanete poukaz na vami zvolený pobyt. Potom už len stačí kontaktovať daný hotel, penzión alebo apartmán a rezervovať si termín pobytu.

Kvalita za skvelú cenu!

Čo je lacné, nemôže byť kvalitné – toto heslo rozhodne neplatí pre zľavy NewGo.sk! Ponuka zliav pobytov a zážitkov je tu cenovo dostupná, ale aj tak si tento portál zakladá na tom, že svojim zákazníkom predkladá veľmi kvalitné ponuky. Nezáleží na tom, či chcete počas svojej dovolenky športovať, odpočívať, poznávať nové miesta, navštevovať historické pamiatky alebo ochutnávať kulinárske špeciality Česka a Slovenska. Z ponuky pobytov NewGo.sk si určite vyberiete!
Dovolenka pre dvoch

Radi cestujete? Potom sú pre vás zľavy NewGo.sk ako stvorené. Väčšina zľavových balíčkov tu totiž obsahuje ubytovanie pre dve osoby a tiež stravu (väčšinou formou polpenzie). Navyše balíčky obsahujú príjemný bonus. Môže ním byť vírivka, víno na izbe, voľný vstup do bazénu a podobne. Doprajte si dovolenku s vašim partnerom. Vďaka NewGo.sk máte úžasnú dovolenku doslova na dosah ruky! Pobyty NewGo.sk sú vhodné aj pre rodiny s deťmi.

Autor: newtravel

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 2. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.