Cestujte zaujímavo a navyše so zľavou s novým zľavovým portálom

13 November, 2012 | Autor: newtravel | Pridané do Cestovanie a ubytovanie

Cestovanie je celosvetovo obľúbeným koníčkom. Aj v našej republike stále viac ľudí túži poznávať nové miesta a exotické krajiny. Do istej miery je to bezpochyby dané obmedzenými možnosťami cestovania v druhej polovici minulého storočia. Človek mal na výber len z niekoľkých zemí a cestovanie bolo skutočne komplikované. Časy sa ale menia. Otvoril sa nám farebný svet hýriaci najrôznejšími krásami! Ak však netúžite po vôni neznámych diaľav alebo sa napríklad bojíte lietať a radšej cestujete vlastným autom, potom práve pre vás máme báječný tip: zľavy na cestovanie s newgo.sk!

NewGo.sk je kvalitný zľavový portál zameriavajúci sa výhradne na pobyty a zážitky so zľavami okolo 50% oproti pôvodnej cene! Navyše sa tu nachádzajú skutočne zaujímavé miesta z Českej i Slovenskej republiky a okolitých zemí. Môžete si rozšíriť svoj rozhľad a poznávať nové miesta, ktoré sú „čo by kameňom dohodil“. Zľavové balíčky, ktoré nájdete na NewGo.sk v sebe vo väčšine prípadov zahŕňajú ubytovanie a stravu pre dve osoby a tiež nejaký príjemný bonus. Napríklad voľný vstup do sauny, rôzne masáže a podobne. Pobyty a zážitky NewGo.sk sú teda ideálne hlavne pre páry, rodiny, skupiny priateľov, ale vyberú si tu aj jednotlivci.

Zľavy na NewGo.sk sú pestré
Pobyty a zážitky, ktoré nájdete na portáli NewGo.sk sú časovo obmedzené ponuky, ktoré je možné zakúpiť len po určitú dobu. Vďaka tomu sa tu ponuky pravidelne menia a zľavy na NewGo.sk sú pestré. Vždy tu nájdete niečo nové. Ak nechcete, aby vám unikli nové zľavy, môžete sa zaregistrovať k odberu e-mailového spravodaju, prípadne sledovať aktuality na sociálnych sieťach (facebook, twitter a google +1).

Zľavových portálov je mnoho a výber je ťažký
Na českom i slovenskom trhu funguje skutočne veľké množstvo zľavových portálov. Občas nie je jednoduché vyznať sa v záplave najrôznejších ponúk. Zľavový portál NewGo.sk sa zameriava výhradne na zľavy v oblasti cestovania, čím sa od iných portálov odlišuje. Navyše ponúka kvalitné pobyty a zážitky, o čom svedčia spokojný zákazníci, ktorí s NewGo pravidelne cestujú.

Autor: newtravel

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 2. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.