Luxusný pobyt v exkluzívnych rezortoch s pocitom výnimočnosti a so všetkými privilégiami

16 Október, 2012 | Autor: maren | Pridané do Cestovanie a ubytovanie

Neznižujte svoje nároky mimo svojho domova. Uspokojte sa len s tým najlepším. Nechajte sa rozmaznávať v exkluzívnych rezortoch a doprajte si luxusný pobyt s pocitom výnimočnosti so všetkými privilégiami, ktoré vám pri cestovaní s kvalitnou cestovnou kanceláriou prináležia.

Dovolenka nie je o výbere destinácie

Luxusný pobyt či exkluzívna dovolenka nie je o výbere destinácie, hotela a spôsobe stravovania. Vy chcete predsa viac! Odvoz na letisko limuzínou, špeciálna starostlivosť vo VIP salóniku, let prvou triedou či súkromných lietadlom, súkromné ubytovanie v luxusnej vile s bazénom priamo na pláži o rozlohe cez 200 m2 alebo automobil k dispozícii počas celého pobytu. To je len príklad, ako sa dá prežiť exkluzívna dovolenka s maximálnym luxusom, ktorý si zaslúžite. Stačí mať sen. Jeho naplnenie nechajte na nás.

Snívať je dovolené

Elite tours si môžete byť istí, že vaša dovolenka predčí vaše očakávania. Naším poslaním je poskytovanie tých najkvalitnejších služieb a neustále rozširovanie portfólia produktov s cieľom zabezpečiť pre Vás luxusný pobyt, o akom ste vždy snívali.

Profesionálny prístup je v Elite tours samozrejmosťou. Dokážeme Vás aktívne počúvať a poradiť Vám pri výbere dovolenkovej destinácie vzhľadom na Vaše predstavy a nároky. Vyskladáme Vám dovolenku na mieru do najmenším detailov a urobíme pre Vás maximum.

Elite tours je tu pre vás, aby sa Vaše cestovateľské sny stali skutočnosťou! Viac na www.luxusnepobyty.sk

Autor: maren

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 2. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.