Advokát si skúšal topánky CCC

1 Október, 2012 | Autor: jana | Pridané do Ostatné články

Bratislava 03. 9. 2012 – Advokát v obchode! Obhajcu zo Súdnej siene TV Joj herca Ivana Gontka (50) sme pristihli v obchode s topánkami CCC. K právnickému obleku mu sadol hneď prvý model z tejto európskej značky, ktorá sa rozširuje aj na Slovensku. Ivan okrem účinkovania v Súdnej sieni chodí po jarmokoch, kde krúti kľukou na historickom flašinete a hrá vlastné divadielko.
Ivan Gontko má aj v lete náročný program. „Prišiel som z festivalu nového cirkusu Letní Letná z Prahy, predtým som bol na festivale Karpati offer v poľskom Nowom Sączi,“ prezradil herec z Nitry, ktorého časť divákov stále  považuje za profesionálneho obhajcu.

„Asi 30 percent divákov si myslí, že epizódy zo Súdnej siene sú naozaj a my, účinkujúci, sme sudcovia, advokáti či obžalovaní,“ rozpráva Ivan, ktorý hrá v seriáli štvrtý rok. So zámenou zažíva milé príhody. „Stáva sa mi, že v sobotu ráno pri nákupe v nitrianskej tržnici ma ľudia zastavujú a rozoberajú so mnou ich právne problémy. Je úsmevné, že s brokolicou v ruke im dávam právne poradenstvo,“ hovorí potmehúdsky Ivan Gontko. A keď ho diváci spoznajú na jarmokoch, kde krúti kľukou na flašinete, sú zaskočení, čo tam robí. „Viete, advokácia už nevynáša,“ vyvlieka sa pohotovo zo situácie herec. Už sa ho mnohí pýtali, či nechce naozaj študovať právo, na čo krúti hlavou. No keď raz bude mať viac času, chce si urobiť mediatorský kurz.

V obchode CCC sa Ivan Gontko vyfotil s Taťánou Kuchařovou, najkrajšou ženou sveta 2006 a polovičnou Slovenkou, ktorá tam visela na plagáte. Modelka je totiž  tvárou novej kolekcie tejto značky na jeseň a zimu.

http://ccc.eu/cz/man/catalog
http://ccc.eu/cz/man/fw12-lasocki/2
http://ccc.eu/cz/man/fw12-inspiration/17

 

 

 

 

 

 

Autor: jana

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 2. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.